Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ratunku. S10+ nie ładuje się!!!

(Temat utworzony: 06-04-2019 01:43 PM)
7939 Wyświetlenia
EuroRobal
Apprentice
Opcje

Jestem na wakacjach poza RP.

Od wczoraj telefon nie ładuje się. Zostalo mi 30% baterii. Ładowarka tylko utrzymuje ten poziom. Nie ładuje wyżej niż 39%.

Wakacje zepsute, nie robię zdjęć, nie mogę używać navi. Nie będę mógł wrócić bo karta pokladowa na lot też na telefonie. Nie mam innych urządzeń aby ratować sytuację. Bardzo proszę o pomoc. 

0 Like
19 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@EuroRobal  Na przykład Samsung Cloud czy Google https://support.google.com/nexus/answer/2819582?hl=pl

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@EuroRobal, wygląda na to, że jedyna nadzieja to znalezienie kompatybilnej bezprzewodowej ładowarki wspierającej standard Qi. Przy 10% nie robiłbym twardego resetu ponieważ w momencie jak braknie baterii to będzie jeszcze większy problem.


0 Like
EuroRobal
Apprentice
Opcje

Wróciłem do Polski. @nismo ładowarka bezprzewodowa nic nie daje. Twardego resetu nie zrobiłem. Jutro lecę z nim do serwisu.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@EuroRobal, wygląda na jakąś usterkę sprzętową. Daj znać jak się zakończyła naprawa w serwisie. Powodzenia!


0 Like
EuroRobal
Apprentice
Opcje
Dziękuję. Dam znać , jak coś będę wiedział.
0 Like
EuroRobal
Apprentice
Opcje

Cześć @nismo i reszta zainteresowanych.
Telefon oddany na serwis, wymiana płyty głównej oraz 3 innych elementów w tym obudowa tylna (???) - chyba.
Skąd to chyba zapytacie... A no stąd, że jak przyjechałem do punktu serwisowego okazało się, że w moim pudełku nie ma mojego telefonu.
Od 23.04 serwis się nie odzywa. Jak już się łaskawie oddzwonię to obiecują jakieś informacje A potem cisza. Pisałem też do działu klienta i oni rzucili mi informacje, że mój telefon trafił do Katowic i proszą o cierpliwość(Ja z Warszawy). Tak, że od prawie trzech tygodni jestem bez telefonu. Nie wiem czy informacja dotycząca naprawy tak naprawdę dotyczy mojego telefonu czy tego który był w pudełku... załamka, smutek i nerwy.

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @EuroRobal,

Przykro mi z powodu komplikacji, które napotkałeś podczas procesu naprawy.

Jeśli dobrze rozumiem, oddałeś telefon do naprawy do punktu lokalnego w Warszawie. Serwis poinformował, że urządzenie jest już do odbioru, a gdy pojawiłeś się w serwisie okazało się, że w pudełku jest inny telefon?

Sprawa wymaga natychmiastowego zweryfikowania. Wyślij mi proszę w wiadomości prywatnej numer IMEI urządzenia oraz nazwę serwisu, do którego oddałeś telefon. Postaram się ruszyć sprawę do przodu.

EuroRobal
Apprentice
Opcje

Cześć @RadekK 
Tak dokładnie było.
Miałem S10+ zielony. W pudełku był czarny.
Sprawdziliśmy z pracownikiem serwisu nr. Seryjny oraz IMEI. Nic się nie zgadzało, tylko pudełko było moje 😂.
Nikt nie chce albo nie może mi pomóc.
Serwis nie odpisuje na maile, wczoraj dopiero odebrali telefon po kilku dniach prób. Chłopak, który odebrał bym miły Ale powiedział że, " spróbuję się dowiedzieć coś i napisać mi maila, ale musi się skontaktować z kierownikiem, A że dziś sobota to marne szanse na jakieś info..." no i oczywiście ani telefonu ani maila.
Na wiadomości podpisuje mi tylko obsługa klienta S10, ale to są wiadomości typu " przykro nam", "prosimy o cierpliwość"... To chyba nie ich robota, ale nie wiem do kogo mam jeszcze pisać.
Serwis, w którym zgłaszałem awarie to punkt w CH Arkadia. Nr. IMEI to 354652101030815.
Ja już nie wiem co robić. Nie wiem nawet czy te informacje dotyczące naprawy mówiły o moim telefonie czy o tym czarnym z pudełka.
Telefonem nie nacieszyłem się w ogóle. Popsuł się po 3 tygodniach od zakupu. Boję się o jakość naprawy jeżeli dzieją się takie rzeczy. Moje obawy są tym większe, że za 4 miesiące wyjeżdżam na ponad pół roku do Azji... Jak się znów zepsuje to będę w czarnej d***e. Albo będę musiał kupić jakieś chińskie zastępstwo 😂.
Nie wiem już śmiać się czy płakać z tej sytuacji.

 

Ps. Dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy.

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @EuroRobal,

Ta sytuacja zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Wygląda na to, że lokalny punkt wysłał urządzenie do głównego Centrum Serwisowego, a tam doszło do pomyłki w trakcie jednego z procesów naprawy.

 

Możesz być pewny, że przekazałem sprawę do weryfikacji i na bieżąco będę sprawdzał status. Wierzę, że po interwencji Biura Obsługi Klienta sprawa zostanie załatwiona jak najszybciej.

 

Po pomyłce tego typu serwis z pewnością przyłoży się do przeprowadzenia kontroli jakości tego telefonu według najwyższych standardów. Usterki S10 zdarzają się bardzo, bardzo rzadko. Nie powinieneś martwić się o pracę telefonu podczas wyprawy do Azji.

EuroRobal
Apprentice
Opcje

Witaj @RadekK 

Bardzo dziękuję za próbę pomocy. Jestem bardzo wdzięczny.

0 Like