Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ratunku. S10+ nie ładuje się!!!

(Temat utworzony: 06-04-2019 01:43 PM)
7968 Wyświetlenia
EuroRobal
Apprentice
Opcje

Jestem na wakacjach poza RP.

Od wczoraj telefon nie ładuje się. Zostalo mi 30% baterii. Ładowarka tylko utrzymuje ten poziom. Nie ładuje wyżej niż 39%.

Wakacje zepsute, nie robię zdjęć, nie mogę używać navi. Nie będę mógł wrócić bo karta pokladowa na lot też na telefonie. Nie mam innych urządzeń aby ratować sytuację. Bardzo proszę o pomoc. 

0 Like
19 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witaj @EuroRobal. Czy próbowałeś wyłączyć i włączyć ponownie telefon? Rozumiem, że telefon ładuje się wyłącznie do poziomu 39% i przestaje ładować?

 

Na wszelki wypadek wyślij mailem kartę pokładową do obsługi hotelowej i poproś żeby wydrukowali.


EuroRobal
Apprentice
Opcje

@nismo dzięki za reakcję.

Telefon restrtowany. Próbowałem podłączyć do ładowania również wyłączony. 

Bateria zeszła aktualnie do 20% i doładowuje się Max 1-2% i staje w miejscu. Jak robię test baterii na telefonie pokazuje że jest wszystko OK.

Karta już na mailu. Ale niektóre linie szczególnie te Nisko kosztowne chcą opłat za wydruk karty.

Generalnie wakacje do d***y. Telefon za blisko 5k zł. Nie działa po 3 tygodniach. Jestem bardzo zawiedziony.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@EuroRobal  A masz możliwość pożyczenia innej ładowarki ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@EuroRobal, usterki się zdarzają w różnych telefonach bez względu na cenę. Rozumiem Twoją sytuację, ale przyznam, że obecnie nie mam więcej pomysłów. Może spróbuj poszukać ładowarki indukcyjnej i w ten sposób naładuj telefon. Po powrocie z wakacji wykonaj przwyracanie ustawień fabrycznych bez kopii zapasowej i jeżeli to nie pomoże to obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@EuroRobal zamiast panikować i pisać o wakacjach, użyj innego kabla, innej ładowarki i sprawdź gdzie jest problem. Z jakiej instalacji elektrycznej korzystasz?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
EuroRobal
Apprentice
Opcje

Nie rób proszę ze mnie amatora. Sprawdzone na innej ładowarce, na ładowarce samochodowej. Sprawdzone dwa kable, trzeci dokupiony Instalacja elektryczna europejska. Pierwsze dwie noce było wszystko OK.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@EuroRobal, nikt nie robi z Ciebie amatora. Musimy po prostu sprawdzić wszystkie możliwości. Udało Ci się sprawdzić ładowarkę bezprzewodową?


0 Like
EuroRobal
Apprentice
Opcje

#nismo niestety nie mam tu takiej dostępnej.

Sprzet powoli umiera zostalo 10%. Nie mam nawet gdzie zrzucić zawartości żeby zrobić twardy reset.

0 Like
EuroRobal
Apprentice
Opcje
#nismo niestety nie mam tu takiej dostępnej.

Sprzet powoli umiera zostalo 10%. Nie mam nawet gdzie zrzucić zawartości żeby zrobić twardy reset.
0 Like