Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Informace ohledně aktualizací Galaxy S10

(Téma vytvořeno: 10-02-2020 05:23 PM)
516 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím ve spolek.

 

Podle zprávy kterou příkldám níže, bychom se mohli dočkat významného updatu, který by posunul řadu S10 o kousek dopředu a dohnal mezery oproti konkurenci. Nechci se na to upínat, a raději na to spoléhat, ale pokud opravdu některé z novinek budou, tak budu jedině rád. Případně sem doplňte další články na které narazíte

 

https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/


fajn-Snek-podpis-B


591 Odpovědi
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Pokud prostě člověk ten factory neudělá problémy se tak či tak brzo dostaví nechápu to ale je to tak. Dělám ho pokaždé po velkém updatu a nemám nikdy s ničím problém. Jinak mi widget taky funguje. A i když jsem byl odpůrce nahození A10 který jsem stejně brzo nahodil, tak pozoruji jen zlepšení. Jak rychlost, reakce, otisk prstů super. Nechápu jak někdo může mít problém a ještě dělá v servisu :face-with-tears-of-joy: to mi hlava nebere sorry.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
Markusenka
Navigator
Možnosti

Ahoj.

Také nemám po přechodu na A10 s telefonem žádný problém a to bez provedení čisté instalace. Po poslední aktualizaci je ale prostředí subjektivně takové svižnější a plynulejší. 

 

S baterkou sice na 50% v nepopulárním testu Antutu po aktualizaci výsledek 438 318 budů, což je nárůst o cca 15 tisíc bodů, takže nějaká optimalizace v aktualizaci obsažená bude :smiling-face:

 

Samsung S10e, Samsung Galaxy Tab 6, Samsung Galaxy Watch
0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Ty řešíš Antutu? :face-with-tears-of-joy: to neeeeeeee testy co nic neznamenají :X

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
Markusenka
Navigator
Možnosti
Neřeším nijak zásadně, jenom poukazuji na jistý rozdíl ve výsledku po poslední aktualizaci A10 :), který přitakává optimalizaci systému.
Samsung S10e, Samsung Galaxy Tab 6, Samsung Galaxy Watch
Hoffmanns
Pioneer
Možnosti

Zdravím všechny, 

Já jsem při přechodu na A10 nic nemazal a musím říct, že telefon jede krásně. Nikde nepozoruji žádný zásek, ani zpomalení. Před A10 jsem pouze použil Samkey na změnu CSC, ale bez wipe. Já osobně jsem S10 a One UI fakt spokojený. 

Samsung S22 Ultra
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Přijde mi že kolega na stránce zpět musí mít něco špatně že si stěžuje na problémy u A10. Měli by mu kluci ze servisu pomoci :face-with-tears-of-joy:

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
Markusenka
Navigator
Možnosti

Ahoj.

Právě stahuji aktualizaci zabezpečení na březen 2020.Screenshot_20200306-160010_Software update.jpg

 

Screenshot_20200306-160018_Software update.jpg

 

Mára

Samsung S10e, Samsung Galaxy Tab 6, Samsung Galaxy Watch
0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Nejvíc se vždy pobavím u toho co tam píšou :face-with-tears-of-joy: jako všelijaké vylepšení a stejně nic nejde poznat :face-with-tears-of-joy: ale jo oky. 

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
newp
Pioneer
Možnosti

Mam S10+ XEZ primo ze Samsung Store a aktualizace nikde

 
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@newp v pořádku, pro S10+ XEZ zatim nevyšla


fajn-Snek-podpis-B


0 Like