Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Informace ohledně aktualizací Galaxy S10

(Téma vytvořeno: 01-04-2019 11:06 PM)
16352 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím ve spolek.

 

Podle zprávy kterou příkldám níže, bychom se mohli dočkat významného updatu, který by posunul řadu S10 o kousek dopředu a dohnal mezery oproti konkurenci. Nechci se na to upínat, a raději na to spoléhat, ale pokud opravdu některé z novinek budou, tak budu jedině rád. Případně sem doplňte další články na které narazíte

 

https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/


fajn-Snek-podpis-B


Přejít na řešení
591 Odpovědi
Markusenka
Navigator
Možnosti

Ahoj.

Přišla nová aktualizace, upozorňuje, že se nejde vrátit zpět, bezpečnostní záplaty na únor 2020

Screenshot_20200208-100832_Software update.jpg

 

Screenshot_20200208-100901_Software update.jpg

 

Samsung S10e, Samsung Galaxy Tab 6, Samsung Galaxy Watch
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Ani to neinstaluju nic nového, zbytečnost.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
Deathman666
Voyager
Možnosti
tak každá další aktualizace přináší další problémy, upřímně bych nejraději zpět na A9, jelikož chci telefon používat a ne se furt starat kde se co seká a co přestalo fungovat. Po dnešní aktualizaci např. nefunguje widget "péče o zařízení". Prostě nejde přidat na plochu,obrazovka zčerná a hodí chybu. Poté se nedá do péče o zařízení dostat ani z nastavení, tato položka je zamrzlá. Rozjede se až po chvilce. Jsem zvědav co dalšího ještě objevím...
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Zdravím @Deathman666,

 

jen pro informaci, dělal jste po aktualizaci z Android 9 na Android 10 HW reset? Je možné, že se tam něco "seklo" a je potřeba jej udělat. Já jsem to teď vyzkoušel na Note10+ a i když jsem nedělal HW reset, tak mě jde widget na plochu normálně přidat:

 

Screenshot_20200210-100813_One UI Home.jpg

 

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak je tady update únorových zabezpečení dostupný i pro českou distribuci XEZ

Screenshot_20200210-101742_Software update.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Deathman666 

 

Nemusí to být tou aktualizací. Pamatuju si, že včera vyšel update aplikace přes Galaxy Store.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Deathman666
Voyager
Možnosti

jj je pravda že vyšel update i aplikace,tak to bude možná spíš tím. Jinak hw reset jsem dělal a aplikace nahrál ručně,takže ani žádná záloha z které by se tam mohlo něco natáhnout nebyla. A prostě oproti devítce je to bída, gesta se trhají, recent apps je úplně zasekané. A jelikož dělám v servisu Samsungu, tak vím že v tom nejsem zdaleka sám..nicméně uvidíme jestli něco změní právě dnešní aktualizace,musím pořádně otestovat.

 

9d85d4ef-2bdb-4743-a081-4d29afc2ae8f2.jpg64c921b2-2e4a-4803-bd4c-4f0ed3115e07.jpg

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Deathman666 

 

Právě jsem to zkoušel,  a update jde přidat v pořádku - update jsem dělal 30 min zpátky .  Zkus vymazat data aplikace Péče o zařízení,  snad to pomůže.

 

 Screenshot_20200210-111048_Device care.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Deathman666
Voyager
Možnosti
to jsem zkoušel,nepomohlo ani wipe cache,zvláštní že tobě to jde..
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Deathman666 funguje to bez problémů. Osobně nemám problém s ničím po updatu na Android 10, nepozoruji trhán animací, a zpomalení telefonu. 


fajn-Snek-podpis-B