Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Internetu - brak transmisji danych

(Temat utworzony: 16-02-2020 05:27 PM)
908 Wyświetlenia
ErooSq
Explorer
Opcje

Mam czesto problem z Internetem poprzez karty sim. Czasami występuję brak Internetu pomimo ze pokazuję zasięg 4g+. Problem jest zarówno na sim 1 jak i sim 2. Karty wymieniłem w Orange na nowe dla pewności. Problem wyeliminuje reset lub odczekanie ok 1 minuty. Problem pojawia sie kilka razy dziennie. Telefon byl w serwisie Samsunga w Krakowie. Za pierwszym razem były jakieś błędy. Naprawa Nie przyniosła rezultatu. Za drugim razem serwis nie stwierdził problemu i rozłożył ręce, a ja sie męczę z telefonem. Według mnie problem z softem lub płytą główną. Macie jakieś pomysły ?

0 Like
84 Odpowiedzi
SzabelFTN
Voyager
Opcje

Wyciągnij jedną kartę sim. Zostaw tylko tę z której używasz transmisji danych. 

Zobacz czy problem występuje gdy masz tylko jedną kartę. 

0 Like
ErooSq
Explorer
Opcje
0 Like
SzabelFTN
Voyager
Opcje

@ErooSq jeśli już dodajesz filmy to chociaż działające. 

0 Like
ErooSq
Explorer
Opcje

Przepraszam, nie wiem czemu źle się kopiuja linki do filmów na yt kiedy chce skopiować dwa 

I załączyć dwa linki do tego posta. Tylko ma forum nie da się dwóch udostępnić bo cały czas postawia jednen. Mniejsza z tym. Może teraz będzie ok. W razie czego na yt możesz wpisać frazę Samsung Galaxy S10 brak Internetu - problem 1 (lub problem 2).

 

Póki co działam na jednej karcie sim (druga wyciągnięta) i problemu narazie nie było, ale też nie miałem za dużo czasu bawić się telefonem. Dzis zrobię testy .

 

https://youtu.be/3MWnMYw8hB4 

Link do drugiego filmu

0 Like
ErooSq
Explorer
Opcje

Widzę że link nie działa. Nie mam pojęcia dlaczego. Musisz znaleźć na yt.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
SzabelFTN
Voyager
Opcje
Daj znać czy problem występuje z jedną kartą SIM.
0 Like
ErooSq
Explorer
Opcje

Póki co nie udało mi się uchwycić tego momentu. Także jest nadzieja :smiling-face: skąd pomysł żeby tak zrobić? 

0 Like
SzabelFTN
Voyager
Opcje

Pierwsze co mi przyszło do głowy. 

Sam nigdy nie korzystałem jednocześnie z dwóch kart w jednym telefonie więc nie wiem jak to wygląda.

Czy obie karty masz tego samego operatora? 

Czy masz na sztywno wybraną jedną kartę z której ma być internet? 

 

0 Like
ErooSq
Explorer
Opcje

Obie karty od Orange. Do inetrnetu jest na sztywno wybrana jedna z nich . Problem występował obojętnie na której bym ustawił transmisję danych.

0 Like