Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Note9 i Case Clear View - po zamknięciu klapki informacje wyświetlają się tylko kilka sekund.

(Temat utworzony: 30-01-2019 07:19 PM)
3014 Wyświetlenia
vero123
Explorer
Opcje

Witam, zakupiłem dzisiaj case do note 9 taki jak w temacie. Problem w tym że po zamknięciu go godzina % baterii itp wyświetla się tylko przez parę sekund A potem znika i trzeba kliknąć przycisk zasilania żeby się pojawiło. Za się ustawić żeby to nie znikało? Głównie po to kupiłem tego case żeby to tak działało. 

 

Przeniosłem do odpowiedniego działu i zmieniłem tytuł na adekwatny do treści wątku /RadekK

0 Like
9 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vero123, witaj na forum. Podejrzewam, że posiadasz w telefonie najnowszy system Android Pie i stąd takie zachowanie ekranu AoD po zamknięciu etui. Musisz zmienić ustawienia ekranu AoD żeby informacje wyświetlały się w sposób ciągły. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Ekran blokady > Always on Display i odznacz opcję Nie pokazuj, gdy etui zamknięte oraz ustaw Tryb wyświetlania na opcję Zawsze wyświetlaj. Poprawne ustawienia znajdziesz na poniższym zrzucie ekranowym.

 

Always-On-Display.jpg


0 Like
vero123
Explorer
Opcje

@mirudo24  napisał(a):

@vero123, witaj na forum. Podejrzewam, że posiadasz w telefonie najnowszy system Android Pie i stąd takie zachowanie ekranu AoD po zamknięciu etui. Musisz zmienić ustawienia ekranu AoD żeby informacje wyświetlały się w sposób ciągły. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Ekran blokady > Always on Display i odznacz opcję Nie pokazuj, gdy etui zamknięte oraz ustaw Tryb wyświetlania na opcję Zawsze wyświetlaj. Poprawne ustawienia znajdziesz na poniższym zrzucie ekranowym.

 

Always-On-Display.jpg


No właśnie w tym rzecz że nie mam jeszcze android pie tylko jestem na wczesniejszej wersji systemu  

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vero123A jak wejdziesz w "Ustawienia --> Ekran blokady i zabezpieczenia --> Always On Display" to nie masz tam żadnej opcji związanej z wyświetlaniem AoD na zamkniętym etui ?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vero123, nie mam jak sprawdzić, ale wydaje mi się, że w Oreo nie było możliwości stałego włączenia wyświetlania ekranu AoD podczas zamkniętego etui. Niezależnie od tego jak ustawione jest wyświetlanie to po zamknięciu etui jest ono widoczne jedynie przez kilka sekund.

 

Dobra informacja jest taka, że w systemie Android Pie zostało to zmienione. Twój telefon zapewne pochodzi od operatora sieci komórkowej i stąd opóźnienie w udostępnieniu aktualizacji. Do czasu pojawienia się nowej wersji oprogramowania musisz pozostawiać klapkę etui otwartą, żeby mieć stały dostęp do informacji znajdujących się na ekranie AoD.


0 Like
Rozwiązanie
vero123
Explorer
Opcje

Czyli wszystko jasne. Dzięki 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Nie ma sprawy. Dodam jeszcze, że wygląd AoD zmienił się w systemie Android Pie. Można dostosowywać jego wygląd oraz kształt, ale po zamknięciu euti wygląda zawsze tak samo (tak jak na poniższym zrzucie). Powiadomienia też są widoczne i zyskały nawet różne kolory.

 

Always-On-Display-Android-Pie.jpg


0 Like
vero123
Explorer
Opcje

Powiem Ci że średnio to wygląda. Ciekawe tylko kiedy plus zamierza wydać wersję androida ...

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Nowy zegar to kwestia przyzwyczajenia :winking-face: Co do udostępnienia aktualizacji przez Plusa to niestety nie wiadomo. Spróbuj zapytać operatora, ale jak znam życie to nie podadzą konkretnej daty. Zachęcam również do odwiedzenia wątku Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?


0 Like
Vegvisir
First Poster
Opcje

W oreo tez byla opcja ustawienia AoD i trza sie wkopac glebiej w funkcje AoD. Mialem to w S9

0 Like