Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Note 9 - problem z ekranem.

(Temat utworzony: 25-06-2019 06:21 PM)
484 Wyświetlenia
Propergol
Pioneer
Opcje

Witam, na początku wrzucę link do filmu, na którym przedstawiony jest ów problem: 

SAMSUNG NOTE 9 DISPLAY LIGHT LEAKING

 

Film nie jest mojego autorstwa, ale przedstawia rodzaj "usterki" która również występuje w moim egzemplarzu. U mnie pojawiło się to po niecałych dwóch miesiącach po zakupie, wcześniej czego czegoś takiego nie było. Na chwilę obecną, "przecieki światła" występują na całej długości lewej krawędzi ekranu, dolnej połowie krawędzi prawej, a niedawno do kompletu dołączyła około centymetrowej długości kreseczka na górnej krawędzi, zaraz nad otworkiem mikrofonu. Zwracam się z pytaniem do innych użytkowników Note9, czy w ich egzemplarzach również dzieją się podobne "cuda", oraz przedstawicieli producenta (jeżeli są tutaj takowe osoby) jak się ma taki przypadek do warunków gwarancji.

Zaznaczam, iż telefon nie zaliczył upadku, udeżenia, czy jakiegokolwiek innego urazu, którego efektem byłoby uszkodzenie mechaniczne, od dnia zakupu po dzień dzisiejszy znajduje się w oryginalnym dedykowanym etui (Clear View Stand).

0 Like
1 Odpowiedz
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Propergol, korzystałem z modelu Note9 przez kilka miesięcy i nie zauważyłem takiego problemu. Ekspertyzy może dokonać wyłącznie pracownik serwisu, dlatego zachęcam do odwiedzenia jednego z punktów wyszczególnionych na tej stronie.