Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Note 9 i gear VR jak i co ?

(Temat utworzony: 06-03-2019 08:25 AM)
717 Wyświetlenia
Priwik
Pioneer
Opcje

Co mam zrobic zeby działalo ?

 

 

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu //DamianK

0 Like
24 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Priwik, Jaki dokładnie model Gear VR posiadasz ?


0 Like
Priwik
Pioneer
Opcje

Jeszcze żądnego. Dziękuje za szybką i konkretna odpowiedz.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Priwik, bardzo się cieszę, że znalazłeś pomoc na forum. Zerknij proszę do mojej stopki w tej wiadomości :winking-face:


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Priwik jeżeli już będziesz posiadał swój wymarzony zestaw a pojawią się jakieś pytania lub chęć zgłębienia informacji na temat urządzeń, zapraszamy na forum.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Propergol
Pioneer
Opcje
Cześć, mam pytanie odnośnie gogli gear vr do Note9. Konkretnie to model SM-R325NZVAXEO. Znalazłem ofertę w idealnym stanie z oryginalnym pudełkiem i kontrolerem bluetooth. Myślałem nad zakupem, ale zastanawiam się, czy to ma jeszcze jakiś sens. Podobno ten produkt nie ma już wsparcia po zakończeniu współpracy Samsunga z firmą Oculus i nie wiem czy da się jeszcze z niego korzystać w sposób, warty wydania tych około 250 złotych które sprzedający za niego chce. 
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Propergol, raczej nie najlepsza inwestycja. Zapoznaj się z drugą częścią tego artykułu: https://www.meta.com/pl-pl/help/quest/articles/headsets-and-accessories/oculus-go-and-gear-vr/upcomi...

W Gear VR nawet na starszych telefonach nie działa już duża część (jak nie wszystkie) funkcjonalności.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Propergol
Pioneer
Opcje
OK. Dzięki za odpowiedź 🙂
Members_PM0px4D
First Poster
Opcje

Witam. Na dzień dzisiejszy da się w ogóle zainstalować oprogramowanie, i cokolwiek na tych goglech zrobić? 

0 Like