Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Premiera Asystenta Google w Polsce

(Temat utworzony: 23-12-2018 01:04 PM)
452 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Google zaprasza portale technologiczne na wydarzenie, które odbędzie się 15 stycznia o godzinie 19:00 w polskiej siedzibie Google w Warszawie. Zaproszenie jednoznacznie sugeruje, że mamy doczynienia z Asystentem Google.

 

Asystent-Google.jpg

 

Być może tego dnia będziemy mieli możliwość skorzystania z Asystenta. Gorszy scenariusz to taki, w którym poznamy jedynie datą oficjalnego udostępnienia usługi w naszym kraju. Czekacie na Asystenta?


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Polsat wiedział co robi, że przez tyle lat odgrzewał kotlety na święta... :face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Świetny pomysł na reklamę. Uśmiałem się! Kevin jest bliski każdej polskiej rodzinie :winking-face:

 

Przypominam, że Kevin będzie bronił się przed włamywaczami już jutro o godzinie 20:05 w Polsacie :face-with-tears-of-joy:


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ze względu na ostatnie wydarzenia w Polsce konferencja Google została odwołana. Dobra informacja jest taka, że Asystent Google oficjalnie wystartował w naszym kraju i według informacji pojawi się u wszystkich w ciągu najbliższych tygodni. Dostęp do usługi otrzymają posiadacze smartfonów z Androidem (od wersji 5) oraz użytkownicy urządzeń iOS za pomocą dedykowanej aplikacji dostępnej w sklepie App Store. Asystent Google będzie także dostępny na dedykowanych modelach słuchawek. Więcej informacji dostępnych jest w biurze prasowym Google.

 

Koniecznie dajcie znać czy otrzymaliście już dostęp do nowej usługi Google na Waszych telefonach.


0 Like
Peweksik
First Poster
Opcje

Witam, mam pytanie czemu Assystent google jest nie wspierany w sensie aplikacja na moim samsung note 9? 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Peweksik co rozumiesz przez "aplikacja"?

W przypadku systemu android jest to usluga zaszyta w system. Powiązana z aplikają Google, dodatkowa apka nie jest więc potrzebna.

A jeżeli chodzi o fakt braku asystenta na chwilę obecną, to wystarczyło z uwagą przeczytać posty poprzedzające.

Usluga została uruchomiona oficjalnie, ale wprowadzana będzię stopniowo na wszystkie urządzenia. 

Część osób dostało dostęp dzisiaj. Ja dostałem aktualizację posiadanej wcześniej wersji beta. 

Za jakiś czas dotrze in twoje urządzenie. Czekaj cierpliwie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Peweksik, nie przejmuj się. Również nie otrzymałem dostępu do Asystenta Google. Musimy cierpliwie czekać :winking-face:


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj Asystent pojawił się u mnie na dwóch telefonach. Sporo użytkowników zgłasza, że u nich też pojawiła się nowa usługa. A jak jest u Was? Możecie już skorzystać z Asystenta?

 

Asystent-Google-w-Polsce.jpg


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A u mnie, po kilku dniach testów, zabaw i w końcu irytacji...ag.jpg

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Testy dopiero przede mną. Dobrze wiedzieć, że jest możliwość wyłączenia usługi :winking-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

À propos asystenta. Chyba podpadłem komuś z Google (zajrzałem w profil) :smiling-face-with-sunglasses::winking-face:tt ad.png

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.