Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Internet

(Temat utworzony: 09-05-2019 06:01 PM)
5034 Wyświetlenia
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Witam wszystkich postanowiłem zacząć wątek przeglądarki Samsung Internet gdyż mało o niej wiem. Praktycznie cały czas korzystałem z Chrome. Ale ta apka stałe się strasznie zasobożerna. Rozrasta się niemiłosiernie szybko. Od niedawna korzystam z  samsungowskiej przeglądarki. Jestem mile zaskoczony. Mniej pożera pamięci. Szybsza. Poza tym czyszczenie z poziomu Pielęgnacji urządzenia przywraca zjedzoną pamięć nie usuwając ustawień, czego nie mogę powiedzieć o Chrome, gdzie trzeba było czyścić pamięć apki. Ciemny motyw w Samsung Internet dla mnie na plus. Może ktoś ma jakieś porady, sugestie oraz wrażenia.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@petruswojcik  napisał(a):

@PrzemekM  no właśnie. Nie instalowałem bety. Właściwie czym się różni?


@petruswojcik, z reguły wszystkie nowe funkcje i rozwiązania pojawiają się w pierwszej kolejności w wersji beta. Jeżeli nie zostaną wykryte żadne poważne błędy to po pewnym czasie wersja jest udostępniana jako stabilna. W systemie mogą być zainstalowane dwie wersje - stabilna i beta. W ten sposób możesz podglądać w wersji beta co nowego zostanie wprowadzone w niedługim czasie do oficjalnej wersji przeglądarki.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

69 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Jak wpiszesz w Google "Samsung Internet opinie" to dowiesz się że jest 100% lepsza przedlądarki od Chrome.

 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Zapomniałem napisać że jest też dostepny na Windows 7/8/10 

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@vdsl2  tak wiem, czytałem jak również opinie i oceny chyba w sklepie google play. Kiedyś korzystałem z SI na pierwszym smartf. Działała strasznie więc ją porzuciłem i takim sposobem jednocześnie zapomniałem o niej. Zwróciłem na nià uwage dopiero jak te inne zaczęły denerwować.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Mi się podoba np. Tryb nocny nie tylko interfejsu przeglądarki ale też stron internetowych.  Tego bardzo brakuje w Chrome.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W sklepie przeglądarka ta dostepna jest też w wersji Beta.


petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@PrzemekM  no właśnie. Nie instalowałem bety. Właściwie czym się różni?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Ja nigdy nie instaluje bety bo obecna wersja stabilna jest OK:smiling-face:

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@vdsl2  dziwi mnie to, że beta wisi cały czas odkąd pamiętam to kilka lat. Myślałem że bety powstają jak coś nowego wprowadzają. Nawet nie chcę jej sprawdzać.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Mnie też nie chce się instalować bety  bo jak  coś działa stabilnie.