Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Internet

(Temat utworzony: 09-05-2019 06:01 PM)
5137 Wyświetlenia
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Witam wszystkich postanowiłem zacząć wątek przeglądarki Samsung Internet gdyż mało o niej wiem. Praktycznie cały czas korzystałem z Chrome. Ale ta apka stałe się strasznie zasobożerna. Rozrasta się niemiłosiernie szybko. Od niedawna korzystam z  samsungowskiej przeglądarki. Jestem mile zaskoczony. Mniej pożera pamięci. Szybsza. Poza tym czyszczenie z poziomu Pielęgnacji urządzenia przywraca zjedzoną pamięć nie usuwając ustawień, czego nie mogę powiedzieć o Chrome, gdzie trzeba było czyścić pamięć apki. Ciemny motyw w Samsung Internet dla mnie na plus. Może ktoś ma jakieś porady, sugestie oraz wrażenia.

0 Like
Przejdź do rozwiązania
69 Odpowiedzi
macbac
Navigator
Opcje
Jako domyślna jest chrome ale i tak ustawia samsungową przeglądarkę bo jest wybrana jako domyślna do pracy (dodatkowa opcja na samym dole) i alternatywy tu nie ma. Do przeglądania może być ale schody zaczynają się przy wypełnianiu różnych formularzy i stawianiu na nich znacznikow. Często z tym sobie nie radzi i nie można przejść dalej np. formularze bankowe.
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@macbac Aby ustawić przeglądarkę jako domyślną przejdź do:  Ustawienia -> Aplikacje -> Wybierz domyślne aplikacje -> Przeglądarka -> Chrome.

macbac
Navigator
Opcje
Temat rozwiązany -odinstalowałem samsungową przeglądarke w Knoxie i jest już ok
darek07
Pioneer
Opcje
Panowie,korzystam przeglądarki samsunga,s23 ultra mam z orange i nie mogę usunąć tych nie chcianych zakładek od orange a jest ich 7.
0 Like
darek07
Pioneer
Opcje
Chyba zmienie przeglądarkę.
0 Like
AndrzejDwo
Voyager
Opcje
możesz zamieścić zdjęcie? ja też korzystam z tej przeglądarki i nigdy nie miałem takiego problemu, z tym że nie mam s23 (jeszcze)
0 Like
darek07
Pioneer
Opcje
Jest ich 6 i nie da się ich usunąć.Screenshot_20230205_081817_Samsung Internet.jpg
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Telefon jest kupiony w Orange dlatego posiada zakładki od operatora. Jeśli Panu bardzo tak przeszkadzają to można korzystać z innej przegladarki, ja Chrome, czy Firefox
Paramedic88
Troubleshooter
Opcje
Z tego co mi się wydaje to zakładki można było usuwać i edytować jest to już teraz zablokowane?
0 Like
Winniczek
Voyager
Opcje
Nie da rady, też z tym walczyłem w Samsung Internet Beta też to samo. Najgorsze jest to że nawet nie da ich się przenieść na koniec listy czy do jakiegoś folderu.
0 Like