Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Wibracje zegarka bez powodu

(Temat utworzony: 21-07-2020 07:48 AM)
4562 Wyświetlenia
PaulaEr
Student
Opcje

Witam. Mam samsung galaxy watch 42mm. Do tej pory byłam z niego bardzo zadowolona. Niestety, ostatnio po altualizacji systemu na telefonie (huawei P20) zegarek zaczął mi wariować. Wibruje 4-5 razy pod rząd bez jakiegokolwiek powodu. Podczas tych wibracji chwilowo się zawiesza i nie można włączyć tarczy zegarka żeby sprawdzić o co mu chodzi. Odinstalowywalam już aplikację, rozłączałam i łączyłam na nowo zegarek z telefonem. Sprawdzałam wszystkie ustawienia dot. Połączeń. I nie znajduję nic co mogłoby być przyczyną. Jest to tym bardziej irytujące, że telefon mam zawsze wyciszony i zawsze polegałam tylko na powiadomieniach na zegarku, ale odkąd on wibruje często i bez powodu, to przestałam korzystać z niego w ten sposób. Czy ktoś miał podobnie? Czy to może być zbieg okoliczności z tą aktualizacją systemu na telefonie, a jest to po prostu jakiś rzeczywisty problem z samym zegarkiem? 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
4 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PaulaEr czy masz możliwość sprawdzenia na telefonie w czasie tego wibrowania lub bezpośrednio po nim, która z aplikacji wysłała powiadomienie jako ostatnia. Nawet, gdy będzie to powiadomienie bez wyskakującego okna i dźwięku. Obstawiam jednak, że to problem po aktualizacji systemu na telefonie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PaulaEr
Student
Opcje

Gruntowny reset pomógł na te wibracje. Bardzo dziękuję. Niestety powrócił z kolei problem z częstym rozłączaniem się zegarka i telefonu. Poprzednio pomogła zmiana w ustawieniach aplikacji Galaxy Wearable, tak aby zawsze mogła działać w tle. Teraz mimo takich ustawień zegarek znów często się rozłącza i nie łączy się automatycznie gdy jest w pobliżu telefonu. Ale i tak bardzo dziękuję! 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PaulaEr, Czy zastosowałeś te ustawienia także dla aplikacji Galaxy Watch Plugin oraz Samsung Accessory Serivce ?


0 Like