Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Watch 46 - brak aktualizacji pogody na tarczy

(Temat utworzony: 11-08-2019 09:59 AM)
4694 Wyświetlenia
Mario_78_78
Apprentice
Opcje

 Zegarek to Watch 46 zakupiony kilka dni temu.

Utawienia pogody prawidłowe w telefonie.

Na innych widgetach w zegarku pogoda działa prawidłowo.

Tylko na tarczy lipa (tarcza fabryczna, na tarczach pobranych też brak pogody).

Po kliknięciu w pogode wyświetla komuniakt o dodaniu miejsca w telefonie. Gdy dodaje interesujące mnie miejsce wyskakuje komunikat, że już jest dodane a na zegarku dalej sytuacja jak w załacziku.

Iryrtujące troszkę.

Co poradzić?

Screen_20190808_184926_resized.png

0 Like
14 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mario_78_78, Witaj na forum. Musisz włączyć lokalizację w telefonie oraz w ustawieniach pogody włączyć opcję "Użyj bierzącek lokalizacji". Przy ręcznym ustawieniu miejscowości pogoda nie wyświetla się na tarczy.

 

ustaw.jpg

 

Ewentualnie możesz też kliknąć w miejsce napisu "Brak inf." na tarczy zegarka.


Mario_78_78
Apprentice
Opcje

Dziekuje za odpowiedź.

Czyli przy ręcznym wyborze miast pogoda nie bedzie wyświetlana?

I teraz:

w alpikacji na telefonie ustawienia dokładie takie jak pokazane u Ciebie.

... "Użuj bieżącej lokalizacji" - włączone.

I nic 😞

Po kliknięciu na tarczy w miejsce pogody pojawia sie komunikat :dodaj lokalizacje w telefonie" i otwiera się okno apki.

Klikam kafelek "dodawanie bieżącej lokalizacji (mimo właczonego GPS w aparacie), pojawia sie komunikat o konieczności uruchomienia lokalizacji --> włącz i przekierowuje mnie do ustawień telefonu aby uruchomic lokalizację (która juz jest włączona) ...  i tak w koło bez rezultatu.

 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mario_78_78, Z jakim telefonem sparowany jest zegarek ?


0 Like
Mario_78_78
Apprentice
Opcje

Zegarek sparowany jest z Lg G6.

Jest on na liście Samusunga jako uządzenie kompatybilne.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mario_78_78, A czy miałbyś na chwilę możliwość połączenia zegarka z urządzeniem firmy Samsung ?


0 Like
verasa
First Poster
Opcje
Dzięki
0 Like
krzys225
First Poster
Opcje
Zegarek odebrany z naprawy brak pomiaru pulsu teraz działa ale brak info o pogodzie przed naprawa było ok. Robię wszystko jak w/w i nadal brak info.
0 Like
PatrykB
Helping Hand
Opcje

@krzys225  Mogłbyś podać więcej szczegółów. Sytuacja ma miejsce dokładnie na tej tarczy która jest podana w tym wątku? Na innych tarczach sprawdzałeś? Dodatkowo podaj z jakim modelem telefonu masz połączony zegarek.

0 Like
lukcio39
Explorer
Opcje

Przepraszam jeśli było to już poruszane,ale  zapytam.

Mam zegarek Galaxy Watch 5 i ustawioną fabryczną tarczę Cyfrowy pulpit.Na tarczy jest domyślnie pogoda,ale dodałem też wyświetlanie daty i pogody. W telefonie w aplikacji Galaxy Wearable odnośnie pogody automatyczne odświeżanie mam ustawione co godzinę-czy jeśli dobrze rozumiem jak w telefonie mam włączone wifi to pogoda w zegarku powinna się aktualizować co godzinę. Niestety tak nie jest,bo na tarczy zegarka pogoda się nie zmienia.Jak z tarczy zegarka wejdę w aplikację Pogoda,czasem jest automatyczna aktualizacja pogody-na tarczy zegarka pogoda się zmienia razem z temperaturą,a czasem cały czas jest godzina ostatniej aktualizacji pogody i muszę ręcznie w zegarku aktualizować pogodę,by zmieniła się pogoda na tarczy zegarka.

Co zrobić by w zegarku pogoda co godzinę aktualizowała się automatycznie?