Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Watch 4 i wprowadzanie głosowe

(Temat utworzony: 14-10-2021 04:42 PM)
5125 Wyświetlenia
Nyuno
Pathfinder
Opcje
Czy komuś się udało na zegarku ustawić język wyświetlania angielski i wprowadzania głosowego polski?
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
DonGrigori
Pathfinder
Opcje
Należy pobrać klawiaturę Gboard i ustawić ją jako domyślną. Wtedy zyskasz możliwość wpisywania w pl.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 Odpowiedzi
Rozwiązanie
DonGrigori
Pathfinder
Opcje
Należy pobrać klawiaturę Gboard i ustawić ją jako domyślną. Wtedy zyskasz możliwość wpisywania w pl.
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@DonGrigori  Daj znać jak po zainstalowaniu klawiatury Gboard.


Nyuno
Pathfinder
Opcje
Miał jakieś problemy z pobraniem głosu (już po instalacji) ale w końcu zaskoczył i jest supcio. Dzięki 👍
gruberugby
Student
Opcje
U mnie występuje problem z wpisywaniem głosowym po restarcie zegarka. Wyświetla się komunikat "pobieranie języka" i nic dalej się nie rusza. Po restarcie brak możliwości wpisywania głosowego.
SzymonM
Expert
Opcje

@gruberugby reinstalowałeś aplikację albo zerowałeś ustawienia zegarka?

0 Like
gruberugby
Student
Opcje
Kilkukrotnie, bez reinstalacji wprowadzanie głosowe nie zadziała
KaktusKKK
Apprentice
Opcje

Witam!

Pojawił się problem na zegarku z wprowadzaniem głosowym Galaxy Watch 5 podczas pisania wiadomości.  Mikrofon jest przekreślony i nie da się tej opcji w ogóle aktywować. Bez względu czy mam wybraną klawiaturę domyślną Samsung i chcę wprowadzać po angielsku czy też wybiorę klawiaturę GBOARD z jezykiem polskim - w obu przypadkach gdy chcę kliknąć na mikrofon (jest przekreślony) to otrzymuję komunikat że wprowadzanie głosowe jest niedostępne.

Asystent Google działa. Kiedyś ta funkcja wprowadzania głosowego z klawiaturą GBOARD działała idealnie a teraz przestała. 

Proszę o pomoc. 

OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@KaktusKKK, a próbowałeś tę klawiaturę od Google zainstalować na nowo?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@KaktusKKK  Witam 

Proszę w takim razie  wyczyścić pamięć podręczną przez tryb recowery w zegarku

https://youtu.be/7jHDMMGZRbM 


0 Like