Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Watch 4 classic synchronizacja

(Temat utworzony: 07-10-2021 11:59 AM)
1216 Wyświetlenia
Taktisz
Explorer
Opcje
Witam, zauważyłem, że robiąc pomiary ciśnienia dane nie synchronizują się w aplikacji samsung health - poprostu ich nie ma w aplikacji. Dodatkowo dziś pierwszy raz nie ma danych z pomiaru składu ciała w aplikacji - tzn. w zegarku są oraz na pierwszej stronie w aplikacji jednak jak się wejdzie do środka, żeby zobaczyć wykresy to jest pomiar wykonany kilka dni temu.
Czy ktoś z Was ma taki sam problem? 
0 Like
33 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Taktisz, Uruchom ponownie oba urządzenia. Czasami synchronizacji lubi się zawiesić.


Taktisz
Explorer
Opcje
Zauważyłem, że jak robię pomiar ze skrótów (kafelki) to tak się dzieje.
Samsung jeszcze ma dużo pracy z tym systemem...
0 Like
sasl
Pioneer
Opcje
U mnie też się nie synchronizuje. Natomiast w Samsung health monitor synchronizuje się ale po wymuszeniu synchronizacji.
0 Like
sasl
Pioneer
Opcje
Znalazłem rozwiązanie. Trzeba w Health monitor nadać uprawnienia do synchronizacji dla Samsung Health. 3 kreseczki po lewej następnie Dane i ustawiamy uprawnienia.
Jacekbulat
Navigator
Opcje

Witam .

Mam dokładnie to samo wszystkie dane mi się synchronizują pomiar ciśnienia wcale.

0 Like
JustynaM
Moderator
Moderator
Opcje

@Jacekbulat, sprawdzałeś rozwiązanie podane przez @sasl powyżej?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Jacekbulat
Navigator
Opcje
No właśnie tutaj jest problem że w Samsung health monitor jak najbardziej synchronizacja działa, tylko dane się nie zaczytują do aplikacji Samsung health do której wszystkie pozostałe dane wpadają.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jacekbulat  Proszę połączyć zegarek z galaxy watch, wejść do SHealth przesunąć palcem na dół aby wymusić ręczną synchronizację.  powinien pojawić się komunikat "Synchronizowanie Z galaxy Watch"


Jacekbulat
Navigator
Opcje
No od tego zacząłem ale wszystkie dane się pobierają z zegarka do telefonu w aplikacji Samsung health poza ciśnieniem ciśnienie pobiera się tylko w aplikacji Samsung health monitor.
0 Like