Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tarcze Galaxy Watch4

(Temat utworzony: 06-01-2022 02:16 PM)
16692 Wyświetlenia
Mred221
Explorer
Opcje
Cześć, szukam ładnych, minimalistycznych tarczy na swój zegarek. Te z których wcześniej korzystałem sprawdzają się średnio (nie działa dobrze AOD, bywa, że nie odświeżają na bieżąco). Zależy mi na czymś, co będzie miało cyfrowy zegar. Dodatkowo chciałbym dopytać czy Samsung planuje wdrożyć jakieś nowe tarcze, bądź też możliwość ich modyfikacji. Te, które dla mnie byłyby użyteczne wyglądają bardzo średnio. Np. tarcza na  zrzucie jest bardzo użyteczna, ale wielkość zegara, sama czcionka powoduje, że mam wrażenie obcowania z jakimś tanim, chińskim wytworem. 







0 Like
24 Odpowiedzi
Mred221
Explorer
Opcje
.Screenshot_20220106_140819_sysui_24930_1641474501.png
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mred221  Cześć

Wszystkie dostępne tarcze na Galaxy Watch 4 można znaleźć w sklepie play, najlepiej wejść sobie poprzez aplikacje Galaxy Wearable. Jak najbardziej można się w przyszłości spodziewać nowych tarcz bezpośrednio od firmy Samsung, ostatnio np. parę tarcz przybyło po ostatniej aktualizacji zegarka.


Mred221
Explorer
Opcje
Oczywiście korzystam ze sklepu play. Natomiast nie wszystkie tarcze od zewnątrznych deweloperów działają dobrze. Dlatego szukam czegoś sprawdzonego przez innych :smiling-face:
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mred221  Z darmowych da się znaleźć takie aby działały dobrze, na pewno lepiej bedą działac płatne, będą bardziej dopracowane a gwarancje że wszystko działa idealnie no to dają te od producenta. Ja do tej pory nie narzekałem na żadną z darmowych a mam ich większość oraz jedną płatną. 

Zapraszam również do tematu związanym z tarczami:

https://eu.community.samsung.com/t5/zegarki/nasze-tarcze-zegark%C3%B3w/m-p/1089085 


Members_DXgM9aq
Apprentice
Opcje

jak się nazywa ta tarcz skąd można ją ściągnąć

 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Members_DXgM9aq  która tarcza?


0 Like
Members_DXgM9aq
Apprentice
Opcje
 
.Members_DXgM9aq_0-1665571158048.png

 

0 Like
Mred221
Explorer
Opcje
To domyślna tarcza Cyfrowy pulpit ze zmienionymi kolorami
Members_DXgM9aq
Apprentice
Opcje

informacyjna super raczabez zbędnych śmieci :smiling-face: