Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung galaxy watch i budzik w telefonie

(Temat utworzony: 31-05-2019 12:18 PM)
10327 Wyświetlenia
PuteR
Pioneer
Opcje

Witam, gdzieś chyba widziałem podobny temat ale nie mogę znaleźć więc zakładam nowy.

 

Jak ustawić budzik w telefonie aby nie było go na zegarku. Aktualnie wygląda to tak że telefon który leży przy łóżku dzwoni a wraz z nim zegarek który znajduje się piętro niżej. Jak wyłączę budzenie  w zegarku to wyłącza się również w telefonie. Da się to jakoś zmienić nie rozłączając zegarka z telefonem?? 

0 Like
72 Odpowiedzi
Jakub03
Pathfinder
Opcje
Witam, przy wybieraniu godziny budzenia w zegarku jest opcja wyboru dźwięku.
Pozdrawiam
0 Like
TomekHenkel
Apprentice
Opcje
Tak jest, ale to alarm wyłącznie w zegarku, na który nie zawsze można liczyć np że względu na baterię. Chciałbym aby budził mnie alarm z telefonu z dźwiękiem telefonu.
0 Like
blacha21
Samsung Members Star ★
Opcje
Cześć, spróbuj zmienić dźwięk dzwonka w ustawieniach zegarka.
0 Like
Marek L_
First Poster
Opcje
Witam, mam Samsung Galaxy s22 + Watch active 5 i ten sam problem. Alarmu budzika z telefonu nie wyświetla zegarek. Wcześniej miałem Watch active 2 i nie było tego problemu... Zegarek i telefon są zaktualizowane, zresetowane, aplikację budzik odinstalowałem i zainstalowałem od nowa, nic nie pomaga...Poproszę o pomoc
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marek L_, Budzik z telefonu powinien pojawić się na telefonie przy spełnieniu dwóch warunków:

1. Alarm jest ustawiony w aplikacji Zegar Samsung
2. W Galaxy Wearable są włączone powiadomienia z aplikacji Zegar

Screenshot_20230902_232609_Galaxy Watch6 Manager.jpg


Marek L_
First Poster
Opcje
@kamil40013, te dwa warunki są spełnione, oczywiście od tego zacząłem jak po zmianie zegarka przestał pojawiać się budzik na zegarku. Jakieś inne pomysły co może być nie tak?Screenshot_20230903_104021_One UI Home.jpgScreenshot_20230903_103857_Galaxy Watch5 Manager.jpg
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marek L_, Czy powiadomienia z innych aplikacji działają poprawnie na zegarku ? Na początek zacznij od najprostszych rozwiązań. Uruchom ponownie oba urządzenia oraz wyczyść dane aplikacji Zegar.


0 Like
Marek L_
First Poster
Opcje
@kamil40013, tak, powiadomienia z innych aplikacji działają poprawnie na zegarku. Resetowałem urządzenia, odinstalowałem i zainstalowałem aplikację zegarek, wyczyściłem dane aplikacji, niestety nadal nie działa 😞 Co jeszcze innego może być przyczyną?
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Marek L_ Możesz zrobić jeszcze czyszczenie partycji cache zegarka. Robi się to podobnie do twardego resetu, ale zamiast Wipe Data/Factory Reset, to wybierasz "Wipe Cache Partition".

https://www.hardreset.info/pl/devices/samsung/samsung-galaxy-watch4-classic-46mm/

Jeżeli to nie pomoże, trzeba wyczyścić dane aplikacji Wearable i ponownie parować urządzenia:

Ustawienia > Aplikacje > Galaxy Wearable > Pamięć > Wyczyść Dane.

Members_6oNFsh2
First Poster
Opcje

mam nowy samsung A23 5G, aplikacja Zegar nie pokazuje mi opcji : wygląd ,  ściągnęłam inna aplikacje ,ale  jak uruchamia mi sie budzik nie pokazują sie na ekranie opcje wyłącz-drzemka ? jak to rozwiązać?

0 Like