Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy watch 4 i messenger

(Temat utworzony: 21-05-2022 10:22 PM)
41263 Wyświetlenia
Bombardiero
Journeyman
Opcje
Cześć, szwagierka posiada smartwatch'a Samsung Galaxy Watch 4 i ma mały problem z nim. Mianowicie nie ma możliwości pobrania na niego aplikacji Messenger. Na wiadomości może odpisać w momencie gdy one do niej dojdą. Jeżeli upłynie jakiś czas traci możliwość odpowiedzi na wiadomość. Nie ma również możliwości do cofnięcia się do wcześniejszych wiadomości w messengerze.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
135 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Bombardiero  Cześć 

Dokładnie tak wygląda odbieranie powiadomień z messenger na galaxy watch.

Nie ma aplikacji messenger na zegarek  


Steadfast97
Explorer
Opcje
Dokładnie. To nie problem zegarka. Po prostu nie ma aplikacji Messenger.
Marzena14
Student
Opcje

Witam, dziś zakupiłam zegarek watch 4. Wszystko jest okej poza tym że nie mam wg powiadomien z aplikacji messenger i WhatsApp. Już nie wspomnę że bym chciała odpisać na daną wiadomość. Chcę pobrać wchodzę w "aplikacje na telefonie" i nie ma tam tych aplikacji. Proszę o pomoc co zrobić żeby widzieć je na zegarku ?

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marzena14  Witam 

Ogólnie  nie ma tych aplikacji dostępnych na zegarek, można jedynie odbierać od nich wiadomości i ewentualnie odrazu odpisać. 

Jeżeli nie przychodzą powiadomienia to trzeba sprawdzić czy jest dla nich włączone zezwolenie na powiadomienia w aplikacji Galaxy Wearable  zakładka powiadomienia. 


Marzena14
Student
Opcje
Dziękuję za odpowiedź
0 Like
Miranda33
Apprentice
Opcje

Proszę was wszystki bardzo proszę jest jakaś szansa odnalezienie zegarka na pasku pasku

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Miranda33  Zgubiony został zegarek?


Miranda33
Apprentice
Opcje
Tak!!!
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Miranda33  Jeżeli jest podłączony do Internetu do można spróbować przez stronę find my mobile:

https://findmymobile.samsung.com/