Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewodnik głosowy w Galaxy Fit3

(Temat utworzony: 03-03-2024 06:06 PM)
255 Wyświetlenia
karollllll
Apprentice
Opcje
Mam następujący problem, nie mogę wyłączyć przewodnika głosowego podczas treningu uruchamianego z opaski Galaxy Fit3 na aplikacji Samsung Health. W telefonie w ustawieniach przewodnik jest wyłączony, jednak jak puszczam trening z opaski to tam są oddzielne ustawienia i nigdzie nie widzę tego dotyczącego przewodnika. Jest to o tyle irytujące, że podczas jazdy rowerem co kilometr dostaje powiadomienie na słuchawkach o przebytym okrążeniu. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Probowalem instalować na nowo aplikacje w telefonie oraz ponownego połączenia z opaską.
0 Like
10 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@karollllll, Na opasce w ustawieniach danego treningu wyłącz opcję Przewodnik podziału.

20240303_191007.jpg


karollllll
Apprentice
Opcje
Próbowałem tej opcji, ale to powoduje tylko brak podziału na kilometry w podsumowaniu treningu, ale przewodnik głosowy co kilometr dalej się uruchamia
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@karollllll Brzmi to raczej jak jakiś błąd.Spróbuj może coś prostego na początek - zrestartuj opaskę, albo usuń i sparuj ją ponownie z Galaxy Wearable.

0 Like
karollllll
Apprentice
Opcje
Te dwie rzeczy też już robiłem, reinstalowałem też aplikacje Health na telefonie. W weekend podczas jazdy rowerem testowałem te różne rozwiązania jednak za każdym razem przewodnik głosowy się uruchamiał.
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@karollllll Słuchawki z serii Galaxy Buds? Sprawdź w Galaxy Wearable w ustawieniach słuchawek, czy nie masz włączonego czytania powiadomień na głos dla aplikacji Samsung Health albo Galaxy Wearable.

0 Like
karollllll
Apprentice
Opcje
Akurat sluchawki mam innego producenta. Aplikacja Wearable jest z nimi niekompatybilna. Z tego co widzę w tych słuchawkach i aplikacji nie mam takich ustawień. Nie wiem czy to istotne, ale wyłączyłem też powiadomienia Samsung Heath na telefonie i opasce ale podczas treningu przewodnik głosowy i tak jest.
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@karollllll Wygląda na to, że o ile ktoś nie znajdzie innego rozwiązania, trzeba zgłosić problem poprzez:
Aplikacja Galaxy Wearable > 3 kreski u góry po lewej stronie > Trybik > Kontakt z nami > Raporty o błędach.

Boszka
Journeyman
Opcje
Mam tak samo, nie mogę wyłączyć przewodnika
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Boszka Próbowałeś wyłączać przewodnik podziału w ustawieniach treningu? Można to zrobić na zegarku w aplikacji Samsung Health pod ustawieniami treningu.