Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomiar ciśnienia krwi watch3

(Temat utworzony: 25-06-2024 08:59 PM)
72 Wyświetlenia
-Kris-
Apprentice
Opcje
Cześć, kupiłem zegarek z pomiarem ciśnienia krwi ponieważ mam skoki ciśnienia od 110/65 do 160/95. Po skalibrowaniu zegarka okazało się, że on pokazuje ciśnienie w zakresie +/- 5 od referencyjnego ustawionego podczas kalibracji. Jak go skalibruje na niskim to nie pokazuje wysokiego i odwrotnie. Najdziwniejsze jest to  że nie pokazuje błędu pomiaru tylko fałszywą wartość z ustawionego zakresu. Ktoś się z tym spotkał?
0 Like
trax
Explorer
Opcje
Cześć, ktoś korzysta z pomiaru ciśnienia? 
Ja skalibrowałem i zegarek pokazywał bardzo zbliżone wartości. Zacząłem przyjmować lek i zegarek dalej pokazuje takie same wartości mimo iż ciśnieniomierz już znacznie inne

Czy ta funkcja to ściema? Ściema bazująca na skalibrowanej wartości ?

Ktoś korzysta? Bo jak dla mnie te funkcje były kluczowe a teraz są bez sensu. 

Dodam że pomiar ze zdjęcia zrobiony został tydzień po dokładnej kalibracji zegarka 

image


trax
Explorer
Opcje
Uprzedzając pytania. Co do leku. Lek jeden i ten sam dawkowanie znikome po przerwie. Ale jest to po prostu bez sensu żeby miało to uczciwy wpływ na pomiar. Więc zegarek mierzy czy udaje że mierzy ciśnienie
0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, tak naprawdę nie wolno dostosowywać medykacji na podstawie pomiarów z zegarka, ponieważ jest to funkcja poglądowa i bardziej jako ciekawostka.
trax
Explorer
Opcje
Zgadzam się natomiast jeśli ona już jest to powinna działać i być tak naprawdę wstępną diagnostyką będąca podstawą do sięgnięcia po certyfikowane urządzenie
0 Like
Wojtek1982
Pioneer
Opcje
Pomiar jest poprzez naświetlanie naczyń krwionośnych. To nie jest typowy pomiar cisnienia.
Yaro_1
Explorer
Opcje
Wykonaj ponowną kalibrację zegarka, powinno pomóc, też od kilku miesięcy biorę leki, ostatnio miałem zmianę dawkowania i też wskazania przestały się pokrywać z ciśnieniomierzem. Po kalibracji jest ok
0 Like
trax
Explorer
Opcje
Bedzie ok wskazanie bo zapamięta wynik i będzie podawał taki sam a nie faktycznie mierzył ... Słabo 😞
0 Like
Danylewy
Helping Hand
Opcje
Przyjmij że udaje że mierzy ciśnienie, na tym polecam zakończyć temat. Nie jest to urządzenie medyczne
0 Like
Danylewy
Helping Hand
Opcje
. 1719341949450.jpg
0 Like
MarcinCho
Voyager
Opcje
Dziwne, ja biorę leki od kilku lat, mam watch 6 classic 47mm lte od 4 miesięcy i co jakiś czas weryfikuje z ciśnieniomierzem i się w.miare pokrywa.
Byłem tydzień ma wakacjach i nie brałem leków i ciśnienie z pomiarów zegarka było znacznie wyższe niż przed.
Po powrocie znowu zacząłem przyjmować leki i pomiary z zegarka wróciły. Tak samo się dzieje jak nie wezmę leków któregoś dnia.
0 Like