Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak naliczać trening

(Temat utworzony: 29-03-2024 07:22 AM)
107 Wyświetlenia
Kacper89
First Poster
Opcje

#samsunghealth

Witam mam opaskę Galaxy fit 3 oraz aplikacje Samsung health i jak najlepiej naliczać sobie trening? Włączając w aplikacji na telefonie? Czy w opasce? Testowałem obie opcje i zauważyłem że opaska wolniej nalicza dystans, no ale aplikacja chyba korzysta z GPS więc powinna być bardziej dokładna, czy używając aplikacji opaska w ogóle się przydaje do czymś poza mierzeniem kursu? Poza tym na ostatnim treningu ostatnia ⅓ treningu to dla mnie ,100% równy puls, jakby się zawiesiło i przestało mierzyć 

0 Like
3 Odpowiedzi
JasiuTV
Pathfinder
Opcje
Najlepiej w Samsung Health w telefonie. Opaska wtedy służy jako Monitor Pulsu (HR Monitor). To, że się puls zawiesił w trakcie treningu to albo zbyt luźno zapięta opaska i nie dolega do skóry albo kolejny błąd w oprogramowaniu. Czekać na aktualizacje opaski.
0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Hej,
lepiej korzystać z treningów na opasce, pomiar dystansu i innych parametrów jest dokładniejszy. Co do pomiaru pulsu proponuję mocniejsze dociśnięcie opaski, możliwe także że to kolejny błąd softwarowy których zliczyć już nie można 😅
DobbleGooble
Pioneer
Opcje
Najlepiej korzystać z opaski, ale do niektórych treinigów przyda Ci się telefon z GPS, np. przy treningu Kolarstwo (bez GPS nie nalicza prawie nic). Co do pulsu, to raczej software, bo również tak miałem,że ptzez jakis czas mi nie mierzyło, pomimo że opaskę miałem raczej dobrze dopasowaną.
0 Like