Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Majowa Promocja Cashback – kup Galaxy Watch6, zyskaj zwrot 500 zł

(Temat utworzony: niedziela)
89 Wyświetlenia
zylecia
Explorer
Opcje

Hej, czy ktoś kupił watch 6 w promocji cashback? Chciałam sprawdzić status zgłoszenia, ale po wpisaniu danych wyświetla się informacja, że nie znaleziono żadnych wyników. Czy ktoś miał podobnie?

18 Odpowiedzi
zylecia
Explorer
Opcje
U mnie już też dawno minął termin i cashback nie przyszedł
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@zylecia, w pierwszej kolejności skontaktuj się z Organizatorem promocji za pośrednictwem maila, którego podałem Ci wcześniej w tym wątku.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Aramis88
Journeyman
Opcje
Hej 
kiedy można się spodziewać informacji na pocztę odnośnie konkursu smart watch? Ponieważ zaczyna się powoli trzeci tydzień czekania, a tu ani widu ani słychu czy się załapałem czy nie. Będe wdzięczny za każde inf.
0 Like
OliSzu
Apprentice
Opcje
Ja dostalm info 23.06
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Aramis88, mówisz o tej promocji? https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/RegulaminPromocji_CashbackGW6500W...

Kiedy dokładnie wysłałeś zgłoszenie?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Aramis88
Journeyman
Opcje
Nie nie o tej. O tej gdzie po zakupie s24 ultra i wysłaniu zgłoszenia wysyłali zegarek. Ta z banera. Nie mam żadnej inf. na poczcie1719774532472_1719774532465_0.jpg
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Aramis88, czyli dokładnie ta: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-prezent/

Kiedy wysłałeś zgłoszenie? Rozumiem, że po wysłaniu nie dostałeś potwierdzenia na maila? Sprawdzałeś wszystkie foldery skrzynki mailowej?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Aramis88
Journeyman
Opcje
Kolo 13.06. Dzieki za pomoc już wszystko mam i wiem. Wszystko w jak najlepszym porządku