Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch... Bateria

(Temat utworzony: 08-10-2018 09:57 AM)
45396 Wyświetlenia
WPiotr
Apprentice
Opcje

Witam.

 

Mam pytanie do użytkowników zegarka Samsung Galaxy Watch...

Jak długo wytrzymuje wam na jednym ładowaniu?...

Bo w moim przypadku to jakieś 30godzi jeżeli mierzy puls cały czas i 36godzin w trybie automatycznym...

No cóż... oddałem go do serwisu w katowicach i po tygodniu stwierdzili że jest wszystko okey...

No nie będę podważać wiedzy fachowców...

 A wam ile trzyma bateria? 

 

Screenshot_20181008-084102_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

 

 

Przejdź do rozwiązania
226 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@spoko  Tak jak napisał @MisiaczekM  warto wykonać reset po aktualizacji.


0 Like
PatrykF4
First Poster
Opcje

U mnie też coś nie tak było po aktualizacji z baterią i pomógl całkowity reset zegarka.

0 Like
spoko
Apprentice
Opcje
Właśnie zresetowałem, jutro dam znać czy coś się zmieniło.
0 Like
spoko
Apprentice
Opcje

Dziękuję wszystkim za rady. Po resecie przez noc zeszło tylko 2 % (wcześniej 25), wygląda, że wszystko wróciło do normy.

MisiaczekM
Pioneer
Opcje

Miłe zaskoczenie... z dnia na dzień dłużej trzyma....

Screenshot_20190713-230539_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

mrosi
Explorer
Opcje

Witam wszystkich,

kupiłem żonie kilka dni temu Galaxy Watch 42 eSIM. Niestety okazuje sie, że bateria to jedna, wielka kiszka. Za radami z tego wątku dwukrotnie resetowałem zegarek, z jednoczesnym usunięciem aplikacji z telefonu. Sytuacja wygląda tak, ze odlozony na noc zegarek traci jakieś 50-55% baterii. Od 7 do 9 to kolejne 20-25%, przy nikłym użytkowaniu, korzystaniu tylko z modemu GSM (WiFi, BT wyłączone).

Czy to normalne? Bo jeśli tak to słabo, zeby zegarek mający zastąpić telefon, nie przetrwał nawet jednego dnia roboczego (8h).

Co można jeszcze zrobić, sprawdzić...?

0 Like
mrosi
Explorer
Opcje

Dzień drugi z zegarkiem. Od godziny 6.00, do godziny 17.00 zostaje jakieś 15% baterii. Wyłączone wszystkie połączenia poza sieciami komórkowymi. Zegarek używany tylko do kilku rozmów i sms w tym przedziale czasowym. Plus pomiar kroków. Powtarzam jednak: GPS, BT, Wi-Fi wyłączone. Po powrocie do domu, włączenie stacji radiowej w aplikacji w zegarku powiduje, że w ciągu 5 minut poziom naładowania spada do 9% a zegarek robi się nieprzyjemnie gorący. Coś nie tak z tym egzemplarzem?

Żeby było jasne, zegarek był już trzykrotnie resetowany zgodnie z tutorialem - wraz z telefonem.

Czuję, że zegarek wróci do sklepu...

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mrosi używasz modułu GSM i niestety to on obciąża baterię.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mrosi
Explorer
Opcje

To po co funkcjonalność, która nie pozwala przetrwać zegarkowi 8h w pracy...?

 

Jutro idzie do serwisu, do sprawdzenia. Jeśli nic nie wymóżdżą, to wraca do Orange.

 

Zresztą podobnie jak Galaxy Note 9, w którym także bateria nie wytrzymuje jednego dnia, przy praktycznie tylko czuwaniu...

 

Co mnie podkusiło, żeby kupić Samsunga... Ech...

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mrosi, korzystałem z modelu Note9 przez kilka miesięcy i bateria wystarczała spokojnie na jeden dzień pracy a czasami nawet na dłużej w zależności od ilości zadań jakie wykonywałem. Jeżeli bateria nie wytrzymuje jednego dnia na czuwanie to coś jest nie tak. Zachęcam do założenia nowego tematu w odpowiednim dziale, gdzie spróbujemy znaleźć rozwiązanie.


0 Like