Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy watch active 2 i Samsung health

(Temat utworzony: 08-11-2020 11:13 PM)
355 Wyświetlenia
tit0
Apprentice
Opcje

Witam.

Zakupiłem ten zegarek jakoś rok temu i przy używaniu Samsung health było super.... Tj.  przy bieganiu co jeden kilometr mówił mi o dystansie, o średnim tempie i o pulsie...

 

Od jakiegoś czasu (być może po aktualizacji) już mam problem, bo po aktualizacji, przy treningu, już aplikacja powiadamia mnie do jeden km, o średnim tempie na ten km i że jest to okrążenie 1 i tak dalej.... Już nie podaje mi średniego tempa dla wszystkich przebiegniętych km... Tylko na jeden km.. nie podaje także średniego tętna.... Jednym słowem liczy tylko okrążenia i podaje statystyki btylko na przebyty ostatni km....

 

Nawet jak ustawie cel... 10km... To dalej w powiadomieniu po przebytym km... Podaje tylko czas na ten km...

 

Wiecie jak to ustawić żeby było tak jak na początku... Czyli ... Uruchamiam bieganie.... Biegnę ... A co km mi podjadę komunikaty o ilości przebiegniętych km, średnie tempo przebytych km oraz tętno?

 

Dzięki pozdro

10 Odpowiedzi
cyberman
Troubleshooter
Opcje
Ja mam tak samo i też mi to bardzo przeszkadza. Też chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić.
AgnieszkaG
Expert
Opcje

@tit0 Sprawdź, jak będzie działać po resecie zegarka: Gruntowny reset zegarka i Galaxy Wearable - instrukcja 

cyberman
Troubleshooter
Opcje
Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja która powinna dodać więcej komunikatów takich jak tętno i całkowity czas. Tak przynajmniej pisze w liście zmian. Zaraz i de biegać to przetestuje 🙂.
tit0
Apprentice
Opcje

Ok to daj znać czy działa... I ewentualnie jak to tam poustawiać.

0 Like
tit0
Apprentice
Opcje

Niestety nie działa... Dalej to samo i to w dodatku bez języka PL ... Pomijam już fakt całej konfiguracji... Ale dalej kicha z tymi komunikatami... I te nieszczęsne okrążenia... Dramat... Podaj tylko czas i średni czas na jedno okrążenie i nr. Kolejny okrążenia... Bez sensu

Ale dzięki za chęci

0 Like
cyberman
Troubleshooter
Opcje
Dziala już wszystko. po każdym kilometrzenjest teraz całkowity czas z dystansem oraz info o pulsie. Mam twkie ustawienia.

Screen__20201111_192433_10470.png

Screen__20201111_194830_10473.png

tit0
Apprentice
Opcje

Ok dzięki. Sprawdzę.

Napisz jeszcze  czy masz taką samą wersję

Screenshot_20201111_214157.jpg

0 Like
cyberman
Troubleshooter
Opcje
Tak mam tą samą wersję. Dzisiaj miałeś aktualizacje?
0 Like
tit0
Apprentice
Opcje

Rano jeszcze biegałem po resecie zegarka żeby sprawdzić czy wróciło do normy.

 

Niestety była lipa.

 

Jak Ty napisałeś, to zarzucilem upgrade no i czekam na test. Myślę że koło piątku sprawdzę xD

0 Like