Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch 46mm - ton pełnej godziny - problem

(Temat utworzony: 24-06-2019 12:50 PM)
2752 Wyświetlenia
Rysioo
First Poster
Opcje

Witam!

Jestem posiadaczem Galaxy Watch 46mm, od jakiegoś czasu mam problem z tonem jaki wydaje zegarek w momencie wybicia pełnej godziny. Wcześniej to był jeden ton, a teraz zdarza się że są dwa, trzy, albo i wiecej - dodatkowo nakładające się na siebie. Próbowałem już restartować zegarek - jednak problem nie zniknął. Macie jakąś poradę?

0 Like
21 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Rysioo  Cześć. Byłeś w ustawieniach w opcji "Dzwonek na godzinę" aby wyłączyć?


0 Like
WoytusPL
Explorer
Opcje

Mam to samo. Czasami jest to jeden ton. A czasmi jakies 3 albo 4 i to zniekształcone.  Trochę denerwujące. Można to naprawić albo zmienić dźwięk? 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@WoytusPL  Tak. Ustawienia > Dzwięk i Wibracja >Dzwonek na godzinę i tam można to wyłączyćScreen_20190927_213349.png


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Rysioo@WoytusPL, Wygląda to na błąd w oprogramowaniu. Na zagranicznym forum opisany jest identyczny problem:

https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-Watch/Galaxy-Watch-Hourly-Chime-Playing-Multiple-Times-w-...

 

Musimy czekać na aktualizację oprogramowania, która rozwiąże ten problem. Obecnie można wyłączyć tą funkcję tak jak napisał @PrzemekM oraz zgłosić to jako błąd za pomocą aplikacji Samsung Members

Galaxy Watch - jak przekazać zgłoszenie techniczne.


WoytusPL
Explorer
Opcje

@

 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@WoytusPL W takim razie trzeba czekać na aktualizację,  która naprawi ten błąd. Choć U mnie na zegarku tego nie zauważyłem, dźwięk jest normalnie co godzine. 

@kamil40013  U Ciebie ten błąd występuje?


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PrzemekM, Nie korzystam z tej funkcji na co dzień, ale sprawdzę to i dam znać.


0 Like
WoytusPL
Explorer
Opcje
Może tylko na wersji LTE to występuje, bo ja właśnie z niej korzystam.
0 Like
mirunp
First Poster
Opcje

Hej. Udało sie rozwiazać ten problem. Od jakiegoś czasu mam to samo i nie mogę sobie z tym poradzić.

0 Like