Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch 46 - brak powiadomień

(Temat utworzony: 04-03-2020 12:24 PM)
375 Wyświetlenia
wpspider
Apprentice
Opcje

Witam

Ma telefon xiomi MI9T. Jakis czas miałem powiadomienia sms i z watsupa. Od paru dni juz nie . Szukaem na różnych forach polskich i zagraniacznych jednak roziwązania nie znalazłem. Odinstalowąłem Wear i plugin . Restartowałem zegarek do stanu pocżatkowego. Przy pierszym sparowaniu dziłałają powiadomienia do momentu np zgubienia zasięgu . Czasem ni z tąd ni z owąd zegarek sam wcześniej gubi połączenie. Wystarczy wyłączyć i włączyć bvluetooth w telefonie i łączył się . Ale teraz już bez wiadomości. Inne funkcje jak połączenia telefoniczne itp działają. Mam wyłączone oszczedzania baterii itp. Juz nie wiem co jeszcze zrobić. Chyba wyczyszczę telefon i ponownie wsio od nowa...  

A moze xiomi jakieś kichowate do podłączenia z zegrakiem...Bo to chyba nie wina zegraka.... 

0 Like
3 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@wpspider było już wiele razy na forum o niepełnej funkcjonalności takich połączeń z telefonami innych producentów.

Być może, jeżeli wcześniej działało, pojawiła się aktualizacja, która to "popsuła". 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
wpspider
Apprentice
Opcje

Dzięki za info. Na tę informację nie trafiłem. Trochę bieda, bo zegarek fajny. Różne już miałem. Ten spełnia moje wymagania (jednym z nich były powiadomienia). Będę dalej walczył. Pobawię sie starszynmi pluginami. Może któryś będzie dobrze działał... 

 

Walka spełzła na niczym. Ale zrobiłem downgrade do MIUI 10 i działa jak należy. Trzeba oczywiście wyłączyć możliwość aktualizacji. Chyba następnym razem trzeba będzie kupić telefon innej firmy... 

0 Like
wpspider
Apprentice
Opcje

Jako że zacząłem temat to melduję że zrobiłem aktualizację do MIUI 12 (co prawda na razie nieoficjalnego) i powiadomienia itp są . Więc działa jak trzeba . Może komuś ta informacja sie przyda. Pozdrawiam