Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Watch 46 mm Bateria

(Temat utworzony: 30-12-2018 07:06 PM)
11022 Wyświetlenia
jaworskmR
Explorer
Opcje

Witam w ten czwartek zakupiłem samsung wacha 46 mm. Wszystko jest ok tylko miał wytrzymywac mniej więcej 3-4 dni .Po 1 ładowaniu wytrzymał mi 1 dzien i 12h. Po 2 ładowaniu pokazuje mi się że wytrzyma 2 dni i 6h. Czy wszystko jest w porządku czy jednak nie A może dopiero po kilku ładowaniach zacznie bateria działać w 100% ? Może ktoś wie ? Screenshot_20181230-190431_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Muminek25, Przywróć ustawienia fabryczne zegarku oraz w telefonie. Upewnij się, że masz najnowszą wersję oprogramowania w obu sprzętach. Po przywróceniu zegarka do ustawień fabrycznych nie instaluj żadnych aplikacji ani tarcz. Daj znać czy coś się zmieniło.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
28 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @jaworskmR

 

Dwa ładowania nie dadzą obiektywnej oceny żywotności baterii.

Czas pracy zależny jest od wielu czynników. Ustawień pomiaru pulsu, jasności wyświetlacza, czy rodzaju tarczy.
Polecam wstrzymać się z oceną przynajmniej do końca pierwszego tygodnia użytkowania. Warto również przetestować różne ustawienia zegarka i zoptymalizować go pod kątem tych funkcji, z których faktycznie będziesz używał.

Daj znać jak wypadną wyniki tych testów.

 

 

jaworskmR
Explorer
Opcje
No dobrze niech będzie .Dam znac pod koniec tygodnia jak wypadły wyniki.
jaworskmR
Explorer
Opcje

Tydzień czasu minął no i co mam powiedzieć.To tak wytrzymuje bateria mniej więcej 3 dni.Wiec nie jest najgorzej ale i tak oczekiwałem tego 1 dnia dłużej.Mierzenia pulsu nie mam cały czas włączonego oraz ekran nie jest cały czas włączony.Może wiecie co mam zrobić żeby jednak wytrzymywal te 4 dni ? 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@jaworskmRMożesz włączyć oszczędzanie energii lub tryb "Tylko zegarek". Opcje ten znajdziesz w Ustawienia --> Bateria. Tylko pamiętaj, że tracisz wtedy dużo funkcji smart.

 

Możesz też wstawić screeny z użycia baterii z aplikacji Wearable ?


jaworskmR
Explorer
Opcje

Tu masz zrzut ekranu no ale bez przesady nie po to kupywałem taki zegarek żeby włączyć oszczędzanie bateri żeby nie miał dostępu do większości bajerów. Screenshot_20190106-184118_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

A instalowałeś jakieś aplikacje lub tarcze ze sklepu nie od Samsunga ?


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kamil40013 to widać, że jakaś tarcza zasysa baterię u @jaworskmR


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

@kamil40013 to widać, że jakaś tarcza zasysa baterię u @jaworskmR


Tak. Dlatego zapytałem czy instalował coś nie od Samsunga, bo już raz miałem taki przypadek, że tarcza z Galaxy Apps drenowała baterię w zegarku.


0 Like
jaworskmR
Explorer
Opcje

Z aplikacji które pobrałem to kalkulator,znajdź mój samochód,flashlight,stoper, i to tyle A tu macie zrzuty ekranów moich tarczy i użycia bateri. Screenshot_20190107-202821_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

Screenshot_20190107-202235_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

Screenshot_20190107-202227_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

Screenshot_20190107-202218_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 

0 Like