Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch 4 - problemy z baterią?

(Temat utworzony: 21-08-2021 07:41 PM)
30303 Wyświetlenia
AnnMarii
Pioneer
Opcje
20.08 otrzymałam swój egzemplarz smartwatcha. Po pełnym naładowaniu zarówno wczoraj jak i dziś zegarek pokazuje, że bateria wystarczy na niespełna 10 godzin, a z włączonych funkcji jest tylko mierzenie co 10 minut pulsu w stanie spoczynku oraz wifi. Czy zegarek bateria na skutek korzystania sie zoptymalizuje i ten czas ulegnie wydłużeniu czy powinnam raczej zacząć się martwić i skontaktować z serwisem?
146 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@AnnMarii, Daj zegarkowi około tygodnia na nauczenie się wzorców użytkowania. Po tym czasie czas pracy na jednym ładowaniu powinien się poprawić. Niedługo powinna pojawić się też pierwsza aktualizacja oprogramowania, która z pewnością poprawi pewne niedociągnięcia.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje
Ja też czekam na swój, jak będzie to zobaczę jak ta bateria wypadnie.

JuicemanPL
Explorer
Opcje
Swój testuje od 19.08 i na razie bateria pozwala na 24h używania i póki co to jedyna wada tego zekarka. Z włączonym treningiem w górach z pełnym GPS po 5h bateria spadła z 100% do 38%
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@JuicemanPL  Jakie jeszcze treningi masz włączone ? Są włączone jakieś opcje automatycznego pomiaru tętna itp?


AnnMarii
Pioneer
Opcje
Jakie funkcje masz włączone? Bo mój jeszcze do 24h nie dotarł, choć już zdecydowanie widać postępy w działaniu baterii
0 Like
AnnMarii
Pioneer
Opcje
Zdecydowanie sytuacja uległa poprawie i wydłużył się czas działania na jednym ładowaniu. Daje radę przetrwać całą noc z włączonym stałym pomiarem natlenienia krwi i pulsem co 10 minut oraz stałym pomiarem pulsu w ciągu dnia i wifi przez mniej więcej 18h, więc widzę spory postęp
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@D1930, Proponuję założyć nowy wątek. W tym dyskutujemy o czasie pracy i baterii.

Post wydzielony do https://eu.community.samsung.com/t5/zegarki/pamięć-w-galaxy-watch-4/m-p/3865311


Zbigolek
Samsung Members Star ★
Opcje

Niestety, co do baterii nie mam dobrych wieści 😭 W większości recenzji narzekają na jej krótką żywotność, max. 24h😉 

Screenshot_20210823-221309_Chrome.jpg



PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Zbigolek  czekam na swój. Jak to się potwierdzi to nie za fajnie.