Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch 4 Google Assistant

(Temat utworzony: 20-09-2021 07:41 PM)
4072 Wyświetlenia
MisiekMiskow
First Poster
Opcje

Google Assistant jest dostępny ??

W jaki sposób wydawać polecenia, jak tego używać.

W telefonie wystarczy przetrzymać chwilę  EKRAN GŁÓWNY a w zegarku ??

0 Like
62 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MisiekMiskow, Asystent Google nie jest obsługiwany przez Galaxy Watch 4. Krążą plotki, że w przyszłości może pojawić się obsługa tego asystenta na zegarku. Na razie pozostaje nam używać Bixby.


tomuniek
Student
Opcje

Niestety nie. Jest to jedna z największych wad tych zegarków. Moim zdaniem to celowy zabieg Samsunga, żeby zbierać dane i móc rozwijać Bixby, który obecnie jest praktycznie bezużyteczny. Szczególnie, że nie obsługuje języka polskiego.

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@tomuniek  na obecną chwilę bixby przez to że nie mówi po polsku jest niestety mało prztdatny. 


Marooder
First Poster
Opcje
Pojawiły się nowe doniesienia na temat Google Assistant na GW4. Podobno Google przerzuca się z Samsungiem odpowiedzialnością za wdrożenie GA. Usługa GA ma być niekompatybilna z nakładką od Samsunga. Zerknijcie proszę na szczegóły z tego filmu https://youtu.be/k88BiL1QApo Myślę, że Bixby w żaden sposób nie może równać się z GA. Przesiadłem się z Fossil Gen 5 na GW4 zapewniony w oficjalnych reklamach, ze GA będzie dostępny w późniejszym terminie. Czas leci, a asystenta Google jak nie było tak, nie ma. Co więcej, bardzo prawdopodobne jest, że nigdy nie będzie. Jeśli to forum czyta ktoś z pracowników Samsunga, proszę o wyjaśnienie tej kwestii. Proszę również Was, użytkowników GW4 o wyrażenie swojej opinii na ten temat i głos w dyskusji. Myślę, że im wiecej naszych głosów zapewniających Samsunga o konieczności spełniania swoich obietnic względem klientów, tym szybciej sytuacja się wyjaśni.
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Marooder, nikt z odpowiednich pracowników/inżynierów Samsunga nie udziela się na forum, więc najlepiej skontaktować się z Samsungiem oficjalnymi drogami komunikacji lub wysłać sugestię/uwagę w ten sposób: https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-us%C5%82ugi/porada-jak-zg%C5%82osi%C4%87-sugesti%C4%...

Masz rację, im więcej takich sugestii się wyśle, tym lepiej, więc każdy może skorzystać ze wskazówek w linku powyżej.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

photoworld
Explorer
Opcje
Upłynęło już kilka miesięcy od premiery,  zegarek dalej nie wspiera asystenta Google.  Kiedy ta funkcjonalność się pojawi w zegarku?

Wyobraźcie sobie minę znajomych kiedy dowiadują się, że do Watch 4 mogą mówić/dyktować co najwyżej po angielsku (przez Bixby...), a o wszelkich integracjach z systemami smart home mogą zapomnieć (brak asystenta Google).
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@photoworld  Cześć

Póki co nie mamy żadnych informacji na ten temat.


siwykn2
First Poster
Opcje
Witam orientuje się ktoś kiedy realnie można się spodziewać asystenta google w galaxy watch 4? Nie ukrywam że się zawiodłem że nie działa.  W tańszych zegarkach działa a tutaj nie....
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@siwykn2  Witam

Musimy cierpliwie czekać, prawdopodobnie testy jakieś już trwają... ale nie mam pewności

Proszę zapoznać się jeszcze z tematem pod tym linkiem:

https://eu.community.samsung.com/t5/zegarki/galaxy-watch-4-google-assistant/td-p/4019595