Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Ciągłe powiadomienia o połączeniu bluetooth - Gear S3

(Temat utworzony: 15-03-2018 02:26 PM)
3422 Wyświetlenia
PatrykL
Apprentice
Opcje

Witam

 

Mam problem z moim Gear S3 Frontier. Kiedy nie znajduję się w pobliżu telefonu dosłownie co minutę na moim zegarku pokazuje się notyfikacja "Połącz przez Bluetooth".  Czy ktoś mógłby mi pomóc wyłączyć tą opcję? W zegarku mam włączony Bluetooth i WiFi - z WiFi jestem połączony cały czas.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Zastanawiam się, czy jakaś aplikacja tego nie wymusza? U mnie to nie występuje. Może warto zrobić mu reset z poziomu recovery.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A spróbuj w zegarku w zakładce połączenia wyłączyć alerty.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PatrykL
Apprentice
Opcje

To już mam wyłączone 😞 Czy to może być spowodowane tym, że telefon znajduje się na skraju zasięgu Bluetooth? Zauważyłem, że kiedy jestem w odległości powiedzmy 50 m ten komunikat wyskakuje bardzo często a kiedy telefon zostawiam w domu to praktycznie nie występuje.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Przy 50 metrach to on już traci nawet zasięg WiFi i stąd komunikat o konieczności połączenia z urządzeniem. A że standardowym kanałem łączności jest bluetooth, więc prosi o tę formę komunikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PatrykL
Apprentice
Opcje

No tak, ale takie powiadomienie pojawia się nawet kiedy zegarek jest w trybie offline 😕 

Nie rozumiem dlaczego w ogóle pojawia się ten alert skoro wyłączyłem alerty w "Połączenia".

Telefon ma wyłączone bluetooth i jest poza zasięgiem, zegarek jest w trybie offline. Co jeszcze mogę zrobić, żeby pozbyć się tego alertu? Wkurza mnie to, że kiedy chcę sprawdzić godzinę muszę najpierw wyłączać to powiadomienie...

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Zastanawiam się, czy jakaś aplikacja tego nie wymusza? U mnie to nie występuje. Może warto zrobić mu reset z poziomu recovery.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
PatrykL
Apprentice
Opcje

Najwyraźniej miałeś rację, po factory reset i zainstalowaniu tylko niezbędnych aktualizacji problem zniknął. 

 

Dzięki

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

No to super, że się udało. :robothappy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.