Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bateria galaxy watch 6

(Temat utworzony: 07-05-2024 07:08 PM)
97 Wyświetlenia
russso
Journeyman
Opcje
Witam. Bardzo Was proszę o pomoc co jest z tymi Usługami Google Play bo bardzo mi drenuje baterie.

image


0 Like
79 Odpowiedzi
Andrzej79
Pioneer
Opcje
Mój trzyma 3,5 dnia GPS,Wi-Fi, lte na of ,puls ,temperatura ciała na ustawieniach ciągłych ,śpię w nim,rozmawiam i pisze sms. Po nauce wzorców trzymał 1,5dnia po zrobieniu wipe cache bateria lepiej trzyma
0 Like
Kacprado
Journeyman
Opcje
Witam.
Kupiłem dziś zegarek galaxy watch 6 classic 43 mm bez LTE. Pierwsze ładowanie do 100%, a bateria w ciągu ~9 godzin spadła do 10% - wyłączone praktycznie wszystkie funkcje (wifi, aod, wykrywanie treningu), włączone oszczędzanie energii. 
Oprócz konfiguracji to raczej używałem go normalnie, bez testu aplikacji czy funkcji. 
Czy jest to jakiś wadliwy egzemplarz czy one tak mają? Myślałem, że te 24h na jednym ładowaniu wytrzyma, ale 9h to chyba przesada? Czy po uczeniu się wzorców użytkowania powinno się unormować i wytrzymywać chociaż te 24h?
0 Like
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Zegarek normalnie uczy się naszych wzorców użytkowania chociaż tak krótki czas jest dosyć dziwny. Ja bym zresetował zegarek i poczekał dwa tygodnie aż się wszystko unormuje aż zegarek się przyzwyczai do naszych wzorców użytkowania 🫤.
dr_spikeee
First Poster
Opcje
Tu jest dramat 1709583270970_1709583270963_0.jpg
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@dr_spikeee, proponuję na początek ponownie uruchomić zegarek. Widzę, że Asystent pobiera bardzo dużo baterii. Często z niego korzystasz?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

PawelW_
Apprentice
Opcje
Jaki jest czas pracy z włączonym Lte
Wacham się czy włączać.
Na wyłączonym mam zejście 50%/24 dodz.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@PawelW_, wszystko będzie zależało od siły sygnału w okolicy.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Kacprado
Journeyman
Opcje
Witam. Mam pytanie, czy włączony zegarek, który nie jest założony szybciej rozładowuje baterie?
Zazwyczaj bateria starcza mi na te 2 dni. Jednak kilka razy naładowałem wieczorem baterie, następnego dnia nie nosiłem zegarka i bateria wipeczorem była rozładowana. Zegarek uszkodzony czy to normalne? Dodam, że mam zawsze włączone oszczędzanie Energi i wyłączone automatyczne wykrywanie aktywności. 
0 Like
Gabarosik
Helping Hand
Opcje
Nie powinno tak się wydarzyć ale ja mam tak że jak zostawiam włączony i oszczędzanie Energi i z niego nie korzystam to zjada max 50% ale żeby całą baterie to chyba coś nie tak jabym polecił abyś się udał do autoryzowanego serwisu samsung aby zobaczyli co jest zepsute według mnie bateria
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kacprado, Jednym z powodów, przez które nienoszony zegarek rozładowuje się szybciej, może być połączenie Wi-Fi, które zegarek aktywuje po utraceniu połączenia Bluetooth z telefonem. Sposób odłożenia zegarka też może mieć wpływ, ponieważ na niektórych powierzchniach czujnik będzie się niepotrzebnie uaktywniać w celu próby dokonania pomiarów.