Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aplikacja Gear Fit plug in została zatrzymana"

(Temat utworzony: 11-04-2017 08:12 PM)
3219 Wyświetlenia
malya
Journeyman
Opcje

Witam,

 

Telefon galaxy s5, zegarek gear fit 2, po ostatnich aktualizacjach zegarek ciągle zrywa połączenia i pojawia się komunikat "Aplikacja Gear Fit plug in została zatrzymana" oraz szybko się rozładowuje. Nie pomagają reset zegarka i telefonu.

 

Widzę, że problem dotyczy całego kontynentu. Na wsparciu samsung USA proszą o zgłoszenie problemu u regionalnych przedstawicieli. 

 

kiedy można liczyć na usunięcie problemu?

Mały
0 Like
18 Odpowiedzi
malya
Journeyman
Opcje
0 Like
malya
Journeyman
Opcje
0 Like
sandruska1
Explorer
Opcje
podlaczam sie do pytanja czy samsung planuje jakas aktualizacje bo jest dramat z tym zegarkiem serio......
0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje
Zadziałał pełen reset telefonu i opaski ale tylko przez jeden dzień 😞
Czekam na rozwiązanie....
0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Działa już, udało się trochę szperania i eliminacji. Okazało się, że wystarczyło w programie antywirusowym ESET wyłączyć w opcjach zaawansowanych funkcję wykrywania potencjalnie niebezpiecznej aplikacji, która wykrywała wtyczkę gear fit plug in jako zagrożenie i ciągle ją zamykało.

0 Like
MicRutk
Apprentice
Opcje

To niemożliwe żeby problem dotyczył całego kontynentu. (sarkazm) :). Dziś rozmawiałem z konsultantką help desku, gdy poinformowałem ją o tym, że restart telefonu nie pomaga, czyszczenie pamięci cache również, pani z infolinii uznała, że wadliwy jest - telefon!. Nieważne, że problem dotyczy tylko tej JEDNEJ aplikacji, telefon należy oddać do serwisu. Po koncernie takim jak Samsung spodziewałem się lepszej obsługi klienta. Mam nadzieję, że szybko uwiną się z problemem. Pozdrawiam.

0 Like
malya
Journeyman
Opcje

Napiszcie, proszę od kiedy wystąpił problem. U mnie pojawił się około 31.03. Na tą chwilę widzę, że wszystkim mówią to samo. Ja nie dzwoniłem ale zgłaszałem poprzez @ i pierwsza odpowiedź była identyczna, że to nieprawidłowe działanie i trzeba sprzęt oddać do serwisu. Odpisałem, że na podstawie informacji przeczytanych na forach internetowych mam powody przypuszczać, że to nie wina konkretnej sztuki tylko nieprawidłowo działające oprogramowanie po ostatnich aktualizacjach .

Jeżeli się okaże, że u większości urządzeń problem zaczął występować w tym samym okresie to są tylko dwie możliwości:

 

- obca cywilizacja wysłała w stronę ziemi impuls elektromagnetyczny, który uszkodził nasze urządzenia, lub

 

- aktualizacja wprowadziła jakiś błąd do oprogramowania

 

Od kilku lat używam urządzeń mobilnych Samsunga i nigdy nie było tak dużego problemu. Dodam tylko, że opaska jest produktem dla aktywnych, a w tej sytuacji staje się bezużyteczna.

Mały
0 Like
malya
Journeyman
Opcje
nie mam ESET i pytanie dlaczego dopiero teraz się tak dzieje, opaski używam od grudnia do tej pory zestaw galaxy s5 + gear fit 2 był super.
Mały
0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

W moim przypadku podobnie po ostatniej aktualizacji

0 Like