Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Uživatelská recenze Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 02-03-2019 09:45 AM)
769 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Napsal jsem "recenzi" Galaxy Watch po týdnu používání, najdete ji zde: Galaxy Watch



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


4 Odpovědi
stayRick
Explorer
Možnosti

:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type: Super recenze. Chápu to tedy dobře, že Watch jsou z těch předešlých, co jsi vlastnil, nejlepší?

0 Like
Petra5
First Poster
Možnosti

Dobrý den, chtěla jsem požádat o radu. Poridila jsem si tyto hodinky vše funguje perfektně až na na nahrávání hlasové sms. Nahrává se mi to v anglickém jazyce o přez to že hodinky jsou celé nastavené v češtině. U hlasového nahrávání sms v nabídce čeština není je možné to někde stáhnout nebo udělat aby i toto bylo v češtině?

Libb
MegaStar
Možnosti

Bohužel čeština není podporována a hned atak asi nebude 😞



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Hodinky mám týden a zatím super , co mě trochu zaskočilo, že je vidět na displeji senzor světla (malý čtvereček ve spodní polovině displeje ). A škoda že nejsou delší řemínky , silikon mě nevadí , ale mám jen jednu dírku na řemínku volnou . (Samozřejmě na tom delším )

Jinak u mě výdrž 4 dny , připojen jsem hlavně přes Bluetooth , měření tepu zapnuté po 10 minutách. Notifikace chodí i když jsem na stejné WiFi jako telefon , a bluetooth je vypnuté . Připojení funguje spolehlivě , mám poslední update 4.0.0.1

S23 ultra 512GB
0 Like