Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Telefon neodesílá zvuk přes bluethoot

(Téma vytvořeno: 26-04-2024 10:40 AM)
74 Zobrazení
dejvi
Student
Možnosti
Dobrý den, mám 2 roky starý samsung galaxy s21fe 5g a když k němu připojím svoje galaxy buds 2 tak buď nehrají vůbec, a nebo je zvuk přerušovaný a nekvalitní. Všechno ostatní se tváří v pořádku, jen zvuk nehraje. 
Nikdy před tím se nic podobného nestáválo. Zkoušel jsem připojit sluchátka k jiným telefonům a sluchátka fungovali normálně, naopak když jsem zkoušel připojit jiná sluchátka k tomu svému, měl jsem s nimi stejný problém. 
Zajímalo by mě, jestli měl někdo podobný problém a jestli se mu podařil vyřešit. 
Děkuji.


0 Like
4 Odpovědi
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Dobrý den, mám taky s21fe a nikdy se mi nic podobného nedělo. Měl jsem krátce klasické galaxy buds a teď mám buds pro. Zkusil bych v aplikaci Wearable smazat a znovu přidat/vynulovat nastavení. Možná by bylo vhod se i podívat v nastavení do vývojářského režimu, tam je něco přímo pro Bluetooth. Nic jiného mě ale nenapadá. Je možné, pokud vám to dělá na více sluchátkách jiných výrobců a na jiných mobilech jdou vpoho, že máte problém přímo s mobilem.
Řešení
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Ověřil bych, zda máte aktuální verzi, jak telefonu, tak sluchátek. Zkuste provést diagnostiku Bluetooth zde v Samsung Members. Pokud máte vše v pořádku a nebo aktualizace jakkoli nepomůže, proveďte reset sluchátek skrze Galaxy Wearable. Následně můžete vyzkoušet i opětovné spárování s telefonem. Také můžete vyzkoušet odstranění doprovodné aplikace a nainstalování znovu. Pokud ani to nepomůže, pak nejspíše bude vhodné provést reset i u telefonu. Nejprve bych vyzkoušel reset "Wi-Fi a Bluetooth nastavení". Pokud to nepomůže, tak jedině vyzkoušet celkový reset telefonu. Pokud ani to, tak to bude nejspíše hlubší závada.
dejvi
Student
Možnosti
Děkuji za radu. Nakonec pomohl reset celého telefonu.
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Paráda! Pokud Vám to pomohlo, můžete to označit i za řešení. 👌
0 Like