Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
26126 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Ioda1967
First Poster
Možnosti

po přihlášení :). Mohou a to dost zásadně. Klidně 30% za 4 hodiny - osobní zkušenost.Ano mohou, nechci to tu zase vypisovat sáhodlouze znovu ..... příspěvek mi zmizel 

0 Like
Ioda1967
First Poster
Možnosti

No super, ještě tohle ... mimo dotaz. Má odpověď se týká reakce, kde pisatel konstatoval možnost vlivu na vybíjení ze stran některých neoriginálních ciferníků....

0 Like
Ioda1967
First Poster
Možnosti

Ten mám! LUXUSNÍ!!! Galaxy watch výdrž 4 až 5 dnů....

0 Like
Ioda1967
First Poster
Možnosti
Já tedy nevím, mě se kalibruje v případě vypnutí GPS a WiFi přes telefon......Galaxy watch.
0 Like
mydyingbride
Apprentice
Možnosti

Tak potvrzuji, že výměnou mobilu ke zlepšení nedochází. Vyměnil jsem s7edge za S10+ a výdrž stále stejná. Ráno cca v 6:30 100% a večer cca 22:30 5%. Trochu jsem doufal, ale žádná změna. Ale můžu si během dne nabít přímo z mobilu :smiling-face:

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

To reverzní nabíjení je super a hlavně na displeji hodinek během nabíjení vidíš, kolik zbývá beterky v mobilu, aby sis ho nevybil pod přiměřenou hladinu.

mirgi
Apprentice
Možnosti

  Zdravím, já jsem zjistil že když po každém odpojení hodinek od mobilu (tzn. přepnutí do leteckého módu) tak když vypnu a zapnu  hodinky,tak výdrž je stejná jako před upgradem FW na Tizen 4 tzn. 4 dny. Je to  opruz,ale pokud nepotřebují mít zaple BT tak to hodně pomůže. Vypadá to že je někde chyba při vypnutí BT v hodinkách, když jsem přecházel do leteckého módu v  hodinkách u předešlého FW tak se pokaždé hodinky zeptali jestli vážně chci vypnout BT a WiFi, teď se neptají, zeptali se jednou hned po resetu hodinek ale teď ne.  

mydyingbride
Apprentice
Možnosti
Diky za tip, jdu hned vyzkoušet.
0 Like
Arny5
Student
Možnosti

Zdravím tě. Nečetl jsem celé vlákno, ale níže přikládám návod od uživatele z diskuze na toto téma. Pokud jsi to už zkoušel omlouvám se. Mě to pomohlo okamžitě a tak velké díky autorovi. Zdar Gear S3.

 

 
Apprentice
 
Měl jsem stejný problém u Frontier a pomohlo mi vypnout odesílání informace o diagnostice. Je to v nastavení /o hodinkách a tam to vypnout  Od té doby sem problém neměl. Poradil mi to na Galaxy lince. Taky se prodlouží výdrž baterie  To vybíjení prý je způsobeno zaseknutim této funkce.

  

Lukáš28
First Poster
Možnosti

Mě pomohlo naformatovani baterie. Nechat úplně vybít do vypnutí. A potom úplně nabit .Před tím nebyl problém aby ze 100procent za pět hodin na 40 procent, to bylo přímo tragické .Ale pak jsem vyzkoušel formát baterie, a po jednom dnu od nabytí mám ještě 72procentu baterie což  je super .Takže mě pomohlo tohle. Za zkoušku to stojí ne?? Přeji ať vám to funguje jako  mě . Hodně zdaru. Uživatel


@Arny5  napsal:

Zdravím tě. Nečetl jsem celé vlákno, ale níže přikládám návod od uživatele z diskuze na toto téma. Pokud jsi to už zkoušel omlouvám se. Mě to pomohlo okamžitě a tak velké díky autorovi. Zdar Gear S3.

 

 
Apprentice
 
Měl jsem stejný problém u Frontier a pomohlo mi vypnout odesílání informace o diagnostice. Je to v nastavení /o hodinkách a tam to vypnout  Od té doby sem problém neměl. Poradil mi to na Galaxy lince. Taky se prodlouží výdrž baterie  To vybíjení prý je způsobeno zaseknutim této funkce.