Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
26262 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Coyote1
Apprentice
Možnosti

Možná hloupá otázka ale má cenu hodinky reklamovat? Přemýšlel jsem nad tím a šel bych to zkusit zítra

0 Like
deydar
Explorer
Možnosti

Uživatel


@Zajdik  napsal:

Evidentně se tím problémem Samsung nezabývá, přičemž počet nespokojených uživatelů s těmito problémy narůstá. Co máme pro to ještě udělat??? I naprostému ignorantovi je zcela jsné, že to souvisí s nepovedenou aktualizací. K čemu tam potom jste? Řešíte to tím, že lidi mají zcela zbytečně dávat hodinky do servisu a tím to pro pracovníky Samsungu končí. Nepřijde vám to za ty prachy trošku málo??? Mám pochopitelně tu poslední aktualizaci. A nejen že se mi extrémně rychle vybíjí hodinky, ale dokonce to ubírá i energii mé S9!!! Pokud hodinky od telefonu odpáruju, výdrž je rázem vpoho!!! Ale proto ty hodinky nemáme, že? A nebo si myslíte, že ano? No, vypadá to tak!!! Žádám jasnou a konkrétní odpověď bez vytáček a mlžení, jak budete tento problém řešit!!!


Bohužel po asi 3 týdnech normálního provozu se u mých Classic problém zopakoval. Zdá se ale dle momentální spotřeby, že opět mnou popsaná receptura zafungovala, nemohu to ale zatím s jistotou tvrdit pro krátký časový odstup.

Ono se bohužel pro Samsung stává typické, že podpora pro produkty vázne, respektive ji nijak neřeší. Na poli mobilních telefonů je situace ještě celkem v pohodě, ale kromě problémů s hodinkami mám nyní i dvě další negativní zkušenosti s podporou od Samsungu. Stavěl jsem nový PC a pořizoval ultrarychlý SSD disk do M2 slotu NVMe Samsung 960 EVO (za nemalý peníz), odkaz na program "Magician" pro správu disku z webu Samsungu s výsledkem: stránka neexistuje, podobná tragédie s novým UHD monitorem Samsung U32H850, což je vlajková loď Samsungu s QDOT pro loňský rok za také nemalý peníz 18 tis. Kč... do Windows 10 nejde nainstalovat korektně žádný software k monitoru. SW pro správu plochy, ba dokonce nefunguje ani pivot, kterým se Samsung obvykle v reklamách pyšní, protože také software "Magic Rotation Auto" je pod mojí novou čistou instalací Windows 10 nefunkční a oba programy po nainstalování pouze hlásí chyby... Poslední update ovladače je pouze na korejských stránkách a je rok starý (takže starší než v mém monitoru), všechny update programů jsou dokonce ještě starší než rok... Tak vypadá reálná péče o zákazníky... a to celosvětově.

0 Like
Seržo
First Poster
Možnosti

Podľa mňa to bude zbytočné mal som ten problém pred pol rokom a vyriešila to nová aktualizácia. Po nej vydrž batérie 3-4 dni a tom som ich využíval naplno pri športových aktivitách ako aj telefonovani... tie hodinky sú super ale za predpokladu že všetko funguje presne tak ako má s  primeranou kapacitou batérie. Keď však nevydržia ani 12 hodín tak su nám na  dve veci... na figu a na... Tie hodinky stáli dosť peňazí na to aby ich človek dokázal využívať naplno na čo sú určené. Takže odporúčam byť trpezlivý a počkať kým sa spamätajú súdruhovia zo Samsungu a zjednaju napravu... Na takú veľkú spoločnosť im to však trvá dosť dlho... Proste zlá reklama.... nespokojný zákazník si druhý krát premysli či ich kúpi znova... Podľa mňa je to fatalne zlyhanie takej veľkej spoločnosti. Ja som z hodinkami nadmieru spokojný pokiaľ fungovalo všetko ako má...

0 Like
valdik79
First Poster
Možnosti
Zdravím všechny. Mám frontiery už rok a vybíjení baterie jsem zaznamenal cca před týdnem. Dopoledne nabito na 100%, večer podle užití 80-90, ráno 8%... četl jsem všechna možná fóra a řešení a začal (i skončil) u jediného. Návrat hodinek do továrního nastavení, odinstalace a nová instalace app galaxy wear a nové párování. Včera odpoledne nabito na 100%, dnes ráno 93%. Tak snad to už takhle vydrží a problémy přestanou.
0 Like
Maca0004
First Poster
Možnosti

Tak mám nové galaxy watch a úplně super za 13 hodin 20% gear s3 reklamace a vrácení peněz. 

0 Like
Maca0004
First Poster
Možnosti
Také se to na chvilku tvářilo že to bude v pohodě ale ne
0 Like
Seržo
First Poster
Možnosti

Zdravím všetkých. Od včera večera som zanamenal zmenu. Výdrž batérie zostala v normale ako predtým. Vypol som všetko čo sa len dalo v aplikácii Samsung Healt. 

0 Like
Maca0004
First Poster
Možnosti
A co to řeší když to nemůžeš používat naplno
0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti

Mám stejné postřehy jako Seržo. Včera večer nabito a v 20h sundáno, teď ráno 80% a výdrž ještě hlásí 2d...

0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti
Dostal jsi peníze zpět ze jsi měl tu expresku, ze? Stále si říkám co mi řeknou kdybych s tím šel na reklamaci. Ale už také koukám na Galaxy watch 🙂
0 Like