Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - Přizpůsobená služba a denní přehled nefungují

(Téma vytvořeno: 15-03-2020 10:09 AM)
683 Zobrazení
Petufo
Explorer
Možnosti

Ahoj všem, mám dlouhodobější problém s hodinkami. Po jedné z posledních aktualizací mi přestal fungovat automatický denní přehled (funguje jen, když natvrdo zadám, kdy se má zobrazovat). Stejně tak hodinky přestaly automaticky zapínat noční režim když jdu spát. Hodinky jsem do té doby zhruba třikrát resetoval (naposledy dnes, protože přestal fungovat výškoměr, reset to vyřešil). Ale Denní přehled ne a ne rozjet. Když jdu k němu do nastavení a chci zadat "Získávejte přehledy automaticky", tak po zapnutí mě to vyzve, ať aktivuji Přizpůsobenou službu. A to údajně v Nastavení -> Účet -> Přizpůsobená služba. Problém je, že v nastavení účtu v hodinkách přizpůsobená služba prostě není. Jde tam jen zobrazit smluvní podmínky. Nic víc. Když přesto zkouším zapnout automatické přehledy, tak mě to přesměruje (stále v hodinkách) na jakési nastavení Přizpůsobené služby, ale tam svítí "Pozastaveno" a když to chci změnit, chvilku tam běhá kolečko a pak se nic nestane. Nezapne se. Jediné, co další mohu udělat, je smazat údaje. Což nechci, protože Přizpůsobená služba mi v mobilu s Bixbym funguje dobře. Kde je chyba? Přeskočil jsem nějaké nastavení? Jak automatické přehledy a automatický režim Dobrou noc zprovoznit? Díky za pomoc. 

0 Like
johnyderp91
Navigator
Možnosti

Denni prehled je agenda z kalendare na ten den, pocasi, kolik zbyva energie a tak. Vecer kroky, kalorie a dalsi veci jestli se nepletu.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@johnyderp91 Ok, díky vyzkouším, evidentně jsem to měl vyplé, tak zkusím dát ty pevné časy, zda bude fungovat


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
figaro1
Voyager
Možnosti

Tak podarilo sa niekomu ten automatický denný prehľad v GWA2 rozchodiť? Mne to teda nefunguje. Dvakrát za deň však dostanem prehľad o počasí a to je všetko.

😞

0 Like
calvero2
Navigator
Možnosti

když mám pevný čas tak to funguje, dnes to vypnu a uvidím. Nikde není volba automaticky, ale v nápovědě v hodinkách je psáno ve výchozím stavu dorazí ranní přehledy když zahájite den a večerní když jdete spát. 

 

 

 

0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Také mám nastaveny pevné časy a pak je to O.K. Na automatiku bohužel ne. Když to ale kdysi před aktualizací fungovalo, tak stejně nějak zmateně, protože mi třeba někdy Denní přehled "ranní" přišel klidně až okolo 16.00 hod a večerní pravidelně ve 23.50 hod. Nevím proč. S pevně nastaveným časem je to alespoň jistota. Jo a to počasí s tím myslím nemá nic společného. To je info z aplikace Počasí, kde máte aktivovanou volbu "Upozornění na počasí".

calvero2
Navigator
Možnosti

Přesně tak jak to píše dadula2.

Já to měl hned od začátku, když se objevila tato funkce nastaveno podle sebe, takže nemohu potvrdit ani vyvrátit jak to fungovalo na automatu. 

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Děkujeme za Vaše podněty. Prověřím to na svých hodinkách a dám vědět. Měl jsme od pátku rovněž nastaven režim na pevné časy, vyzkouším přepnout na automat.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Vyzkoušeno a pokud mám nastavené na Galaxy Watch Active 2 automatické přehledy, tak mi denní přehled sám také nenaskakuje.

 

calvero2
Navigator
Možnosti

Tak při automatickém večer ani ráno nic nezobrazilo, přepínám to do ručního. 

0 Like
Hohe09
Pathfinder
Možnosti

@calvero2  a ty máš v nastavení přímo volbu automatickou volbu? Já tam mám jen zapnout/vypnout. 

Stejně jako se tunuz jinde řešil ten noční režim, ten takyuzu jen zapnout a vypnout. Žádná automatická volba.😓😓 Možná jen není na ne-samsung telefonech.

GW4 ; mob. Xiaomi Poco X3
0 Like