Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - Přizpůsobená služba a denní přehled nefungují

(Téma vytvořeno: 13-03-2020 01:50 PM)
841 Zobrazení
Petufo
Explorer
Možnosti

Ahoj všem, mám dlouhodobější problém s hodinkami. Po jedné z posledních aktualizací mi přestal fungovat automatický denní přehled (funguje jen, když natvrdo zadám, kdy se má zobrazovat). Stejně tak hodinky přestaly automaticky zapínat noční režim když jdu spát. Hodinky jsem do té doby zhruba třikrát resetoval (naposledy dnes, protože přestal fungovat výškoměr, reset to vyřešil). Ale Denní přehled ne a ne rozjet. Když jdu k němu do nastavení a chci zadat "Získávejte přehledy automaticky", tak po zapnutí mě to vyzve, ať aktivuji Přizpůsobenou službu. A to údajně v Nastavení -> Účet -> Přizpůsobená služba. Problém je, že v nastavení účtu v hodinkách přizpůsobená služba prostě není. Jde tam jen zobrazit smluvní podmínky. Nic víc. Když přesto zkouším zapnout automatické přehledy, tak mě to přesměruje (stále v hodinkách) na jakési nastavení Přizpůsobené služby, ale tam svítí "Pozastaveno" a když to chci změnit, chvilku tam běhá kolečko a pak se nic nestane. Nezapne se. Jediné, co další mohu udělat, je smazat údaje. Což nechci, protože Přizpůsobená služba mi v mobilu s Bixbym funguje dobře. Kde je chyba? Přeskočil jsem nějaké nastavení? Jak automatické přehledy a automatický režim Dobrou noc zprovoznit? Díky za pomoc. 

0 Like
Petufo
Explorer
Možnosti

Jo. Kromě marketingu, ale ten jsem stejně vypl až včera. 

0 Like
johnyderp91
Navigator
Možnosti

Mam stejny problem, vse mam zapnuto, ale denni prehled mi fungoval jen pri kdyz jsem nastavil pevny cas. Automaticky ani tuk. Telefon mam Samsung Galaxy S9.

dadula2
Helping Hand
Možnosti

Hlásím stejný problém. Po poslední aktualizaci hodinek automatický denní přehled přestal fungovat. Vše mám zaplé a nastavené správně. Udělal jsem i HR hodinek, přeinstalování aplikace Wearable a nic. Musím mít manuálně nastavené pevné časy. Do aktualizace to fungovalo O.K. Tel mám S8.

Petufo
Explorer
Možnosti
Tak to vypadá, že je to širší problém. Jak tohle konkrétně nahlásit podpoře, aby s tím někdo někdy něco udělal? :face-with-tears-of-joy:
0 Like
calvero2
Navigator
Možnosti

jak vlastně funguje ten automatický přehled? hodinky mám od list. 2018, postupně všechny akt.

Jak přišla akt., kde lze nastavit přehled tak jsem nastavil ráno na 8 večer na 22, když je nastaveno automaticky, tak, kdy a jak se to zobrazuje? 

0 Like
johnyderp91
Navigator
Možnosti

Podle naucenych navyku, tj. podle prumerneho casu kdy chodite spat a budite se, se vam v tento cas zobrazi denni prehled.

0 Like
calvero2
Navigator
Možnosti

ok, díky - dělám na tři směny, chodím spát pokaždé jinak i stavám. Tak asi je lépe nastavit čas dle sebe. 

 

Petufo
Explorer
Možnosti

Já taky. Ale i tak to obvykle dobře odhadlo, kdy ten přehled chci vidět a ještě umělo zapnout režim dobrou noc. Hlavně ráno se mi líbilo, že to poznalo, kdy se probudim a hned ukázalo, co mě čeká. Teď to mám na statickej čas a někdy vstávám do práce v 5, jindy v 9... a přehled dostanu někdy mezi tim (mám nastaveno na 7). je to drobnost, že jo, ale když už to ty hodinky maj umět a je to tak příjemný...

johnyderp91
Navigator
Možnosti

Pritom treba predpoved pocasi po probuzeni dostanu vzdy.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Petufo jen pro upřesnění, denní přehled to je počet kroků a aktivních minut za minulý den ? Koukal jsem do nastavení, a telefon hlásí jen počasí a kroky ráno. I když u mě je to specifické tím, že pracuji denní/noční + někdy hodinky na noc sundám, někdy ne... 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like