Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Uživatelské PREVIEW Galaxy Buds+

(Téma vytvořeno: 08-03-2020 10:38 PM)
404 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den Community :smiling-face:

 

Jak jste jistě již četly v článku od kolegy @Libb , tak nová sluchátka Galaxy Buds+ se opravdu povedla. Ani já jsem neodolal, a jeden kousek jsem si zakoupil. Zatímco loni startovaly sluchátka Galaxy Buds s cenou 3.999 Kč, letošní model začal trochu výše (4.499 Kč). A důvodů je hned několik. Přídomek + dává najevo, že se vylepšovalo, a to v řadě parametrů:

  • Oproti původnímu modelu je o 46% větší kapacita baterie sluchátek (58 vs 85 mAh), u nabíjecího pouzdra navýšení kapacity o 7% (252 vs 270 mAh)
  • Výrazné navýšení výdrže pro přehrávání hudby o cca 80% (6 vs 11 hodin) a výdrže při telefonních hovorech (5 vs 7,5 hodiny)
  • Vylepšení kvality hovorů díky 2 vnějším a 1 vnitřnímu mikrofonu
  • Nové barevné varianty - extravagantní žlutá barva byla nahrazena pastelově modrou

Obsah balení

 

20200306_202742.jpg20200306_203018.jpgObsah baleníObsah baleníNáhradní špunty a nabíjecí kabelNáhradní špunty a nabíjecí kabel

 

Změnou designu prošla jak nabíjecí krabička, tak i samotná sluchátka. Samsung u nové varianty zvolil lesknou variantu plastů - jak u sluchátek tak i nabíjecí krabičky. Co se týká nabíjecí krabičky, osobně mi přišla praktičtější matná varianta, u sluchátek se mi naopak více líbí lesklé provedení. 

 

Prodejní balení zůstalo beze změny - obsahuje základní dokumentaci, sady náhradních špuntů a těsnících kroužků a nabíjecí kabel. 

 

Porovnání krabičekPorovnání krabičekNabíjecí pouzdraNabíjecí pouzdraPorovnání sluchátekPorovnání sluchátekPorovnání sluchátekPorovnání sluchátekPorovnání sluchátekPorovnání sluchátek

Tvar a ergonomie sluchátek zůstala stejná za což jsem hrozně rád. Za poslední rok jsem vyzkoušel několik typ true wireless sluchátek, ale žádná mi neseděla v uchu tak dobře jako právě Galaxy Buds. Ať hlavou házím jak chci, tak prostě drží v uchu jako přibitá :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type: Nárůst hmotnosti sluchátek o 0,7g jsem vůbec neregistroval, rovněž jako obtíže při delším nošení - zkrátka ergonomie sluchátek se Samsungu opravdu podařila. 

 

Párování s telefonem

 

Sluchátka se párují s telefonem pomocí aplikace Galaxy Wearable,  Pokud sluchátka párujete s mobilním telefonem Samsung, vyskočí po otevření nabíjecí krabičky pěkná animace, která Vám nabídne, zda chcete sluchátka k telefonu připojit. Sluchátka hned po připojení nabídla aktualizaci na nejnovější verzi SW:

 

Aktuálně dostupná verze SW sluchátekAktuálně dostupná verze SW sluchátek

Následně proběhne krátká inicializace, a hurá do používání. Aplikace je velice intuitivní, a na hlavní stránce vidíte všechny důležité informace. Máte zde možnost nastavit Notifikace, Ekvalizér, Profil Ambientního režimu, Nastavení dotykových plošek, a další nastavení. 

 

Animace při otevření sluchátekAnimace při otevření sluchátekAnimace při otevření sluchátekAnimace při otevření sluchátekProstředí aplikace Galaxy WearableProstředí aplikace Galaxy WearableProstředí aplikace Galaxy WearableProstředí aplikace Galaxy Wearable

Kvalita zvuku

Na co jsem se osobně hodně těšil bylo až vyzkouším, jak sluchátka hrají. A i když už první generace Galaxy Buds mě svou kvalitou velice příjemně překvapila. Osobně jsem byl vůči bezdrátovým sluchátkům hodně skeptický, ale byla to právě Galaxy Buds, která u mě započala bezdrátovou mánii. Díky přechodu na bezdrátové řešení už měl 3,5mm JACK konektor u mé Galaxy S10+ jediné využití - úschovna prachu :D:face-with-tears-of-joy:

 

A vylepšení zvuku je tady opravdu znát. U první generace jsem si říkal, že bych ocenil trošku "basovější" podání, a výraznější středy. A tady se mé přání stalo skutečností, basy jsou opravdu "basovější", a celkové zvukové podání sluchátek je mnohem vyváženější. Případné doladění požadovaných frekvenci dle aktuálně poslouchaného žánru jde jednoduše přes vestavěný ekvalizér v aplikaci Galaxy Wearable.

 

Kvalita zvuku hovorů mi přišla kvalitní už u původních Galaxy Buds. Po odzkoušení pár hovorů a odezvu s protější strany, mohu potvrdit, že i zde se kvalita posunula. Druhá strana mi potvrdila, že nebyla schopná rozeznat, že telefonuji ze sluchátek, a ne z mobilního telefonu. 

 

Resumé z prvních dní užívání

 

První dojmy ze sluchátek jsou výborné, a rozhodně nelituji, že jsme upgrade na novou verzi provedl. Nejvíce jsem ocenil výrazné navýšení výdrže, které jsem mohl pozorovat již po prvním víkendu, a dále samotná kvalita zvuku, která je skvělá i při poslechu rozdílných žánrů.  Článek později aktualizuji o reálnou výdrž baterie, a dojmy z dlouhodobého používání :winking-face:

 

Nákup Galaxy Buds+ mohu vřele doporučit, a věřím, že rozhodně nebudete litovat :ok-hand: Případné dotazy se samozřejmě budu snažit zodpovědět. 

 

20200309_001456.jpgbuds.jpg

 

 


fajn-Snek-podpis-B


5 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Pěkně sepsané. Já jen zmíním, že já rozdíl v uchu vnímám. Asi ne těch 0.7g, spíš že mají malinko jiný tvar. Takže na poslech přes den si beru Buds+ a na usínání s knihou Buds, se kterými si můžu lehnout i na bok.

Škoda, že se tento typ sluchátek nedá rozumně vyzkoušet, každý má trochu jiný tvar ucha a co sedí jednomu, nemusí jinému, a to i když Samsung nabízí asi rekordní množství customizací.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak dnes další update pro sluchátka :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

Screenshot_20200310-175750_Galaxy Buds+.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
figaro1
Voyager
Možnosti

Kúpil som ich aj ja v čiernej farbe. Sú to moje prvé bezdrôtové slúchadla a zatiaľ som spokojný. Keďže som ich kupoval s tým, že ich využijem pri behaní, trochu som sa bál ako budú držať pri behu v ušiach. No moje obavy boli zbytočné, držia výborne (dokonca aj v mojich lopúchoch)  a nemajú tendenciu vypadávať. Používam najväčšie štople a tie gumičky s plutvičkou so strednou veľkosťou. čo sa týka kvality zvuku, ja som spokojný ale nie som nejaký audiofil. Na bežné počúvanie hudby, rádia a videí z youtube sú v pohode.  Takže za mňa rozhodne odporúčam.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@figaro1 děkujeme, že jste se s námi podělil o Vaši positivní zkušenost. Ať sluchátka dobře slouží (hrají) :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

Myslím, že dobrému držení v uších napomáhá dobrý tvar, nízká váha a hlavně možnost zvolit si správnou velikost vnitřních špuntů a vnějších člunků. 


fajn-Snek-podpis-B


AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Aktuální informace - Samsung vylepšuje ovládání i připojování sluchátek Galaxy Buds+ - více info zde.

0 Like