Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch nesynchronizuje kroky

(Téma vytvořeno: 22-08-2019 11:30 AM)
1295 Zobrazení
michalgonec
Journeyman
Možnosti

Zdravím všechny.

Mám Galaxy Watch a Iphone X

Nesynchronizujou se mi kroky do telefonu.

Zkoušel jsem restart, tovární nastavení, vymazat aplikace z telefonu a nic.

Napoprvé po restartu se mi to vždycky synchronizuje a pak už to nejde a zajímavé je že v aplikaci S Health tam kde jsou kroky tak ma být "spustit počítání kroků, zastavit počítání kroků" nikde to tam nemám.

A v S Healh v příslušenství mám v registrovaném příslušenství hodinky jako připojené.

Už z toho šílím tři dny a pořád to nejde.

0 Like
19 Odpovědi
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Funguje to,v mobile pozastavene pocitanie krokov,pocita kroky len z hodiniek...

Petule
Apprentice
Možnosti
jojo funguje, super.
Nevím jestli tu komunikaci tady sleduje někdo ze Samsungu, ale pokud ano, tak by mohl dát vědět, že chyba bude vyřešena v dalším updatu aplikace. A ne nás nechat Xkrát přeinstalovávat všechny související aplikace, resetovat hodinky, zakládat nové samsung účty a tím přijít o historii atd.
0 Like
michalgonec
Journeyman
Možnosti

Za to mi to stále nejde.

Vyměnil jsem hodinky za nový kus a je to pořád stejné, jednou to jde pak zase desetkrát ne.

Ale asi to prý bude tím že GW s Iphonem moc nekomunikuje. Možná to v budoucnu vyřeší aktualizace SHealth

0 Like
Danielsonn
First Poster
Možnosti

Podařilo se vám něják problém vyřešit? Teď se mi to totiž stalo u samsung galaxy watch sparovane s iphonem.

0 Like
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

Ahoj, měl jsi s Iphonem spárované jiné hodinky?

0 Like
Danielsonn
First Poster
Možnosti

Nikdy předtím ne, až teď samsung galaxy watch. 2 měsíce uplně paráda, vše fungovalo jak mělo, ale teď se mi v aplikaci samsung health nezobrazuji hodinky jako zdroj dat o počtu kroku, přitom jsou spárované, notifikace chodí, naměřený srdeční tep to synchronizuje s mobilem, jen kroky jsou problem. Na hodinkách se mi ukazují kroky, které jsem udělal s mobilem (za dnešek 395 kroku, všechny s mobilem, ani jeden s hodinkama, ale i tak hodinky ukazují číslo 395), předtím mi to nedělalo, hodinky si měřily své kroky. 

0 Like
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

To je zvláštní, vše funguje, jen ty kroky se nepočítají, když jsou hodinky bez telefonu. Zkusil bych tovární reset hodinek, třeba to pomůže. 

0 Like
Petule
Apprentice
Možnosti
Jojo, zvláštně to synchronizuje oba zdroje. Já si nemyslím, že tovární reset pomůže. Ten sem udělal už tolikrát, zakládal nové samsung účty, reinstaloval aplikace... Nic...
V aplikaci SH je/byla možnost vypnout (viz diskuse výše) počítání kroků na telefonuy. Takže aplikace se tváří že jako zdroj má obojí, ale na telefonu to máš jinde vypnuté takže počítá jenom hodinky. Tu funkci tam přidali při nedávném updatu app. Ale teď to nastavení nejak nemůžu najít. Ale používám android tak je možné že doo IOS verze aplikace se to nedostalo.
Ale říkám si, klábosíme tady na forů samsungu a nikdo ze Samsungu k tomun nic nenapíše.
Když se podívám na jiné diskuse tady, tak přátelé ze Samsungu umějí jen poradit reinstalaci. Pokud si případně někdo něco vyřeší sám tak mu pogratulují. To samé na help lince samsungu. Strávil sem s tím člověkem asi 4 hodiny, věděl jsem toho o těch hodinkách a souvisejících aplikacích víc než on. Oni nemají kontakt na nějaké globální Knowledge centrum kde by si nechali poradit. Slíbil zjistit a ozvat a ... vys...l se na mě.
Měl jsem GNote 4 a taky sem s tím měl problémy že se dokolečka restartoval. Helpdesk samsungu nedokázal pomoct. Až sem si vygoogloval jak to opravit. Měl sem hodfinky S Gear 2 - Problémy. Se vším z malé elektroniky od samsungu byly problémy. Pokaždé vznikly po nějakém updatu.
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Možnost volby kroků je v Samsung Health - Kroky a pak tlačítko Všechny kroky - zobrazi se možnost volby zdroje kroků (na S10+)

 

Restart zařízení  ti většinou poradí, protože to vyřeší vždy problém, případně může prokázat HW problém ..  Zde na Community se snaží radit i ostatní běžní uživatelé, ale těžko poradím nekomu kdo používá hodinky s iPhone, protože nevim jak tam vypadá aplikace Samsung Health nebo Galaxy Wearebles..

 

 

Screenshot_20190822-112326_Samsung Health.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím Community,

počítání kroků jsme řešili u S3 Frontier, kde jsme dostali od Samsungu doporučení resetovat hodinky, odinstalovat SH v telefonu, znovu vše nastavit. V případě, že to nepomůže, tak se obrátit na autorizovaný servis.

 

Hezký den.

0 Like