Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch nesynchronizuje kroky

(Téma vytvořeno: 24-07-2019 02:08 PM)
1489 Zobrazení
michalgonec
Journeyman
Možnosti

Zdravím všechny.

Mám Galaxy Watch a Iphone X

Nesynchronizujou se mi kroky do telefonu.

Zkoušel jsem restart, tovární nastavení, vymazat aplikace z telefonu a nic.

Napoprvé po restartu se mi to vždycky synchronizuje a pak už to nejde a zajímavé je že v aplikaci S Health tam kde jsou kroky tak ma být "spustit počítání kroků, zastavit počítání kroků" nikde to tam nemám.

A v S Healh v příslušenství mám v registrovaném příslušenství hodinky jako připojené.

Už z toho šílím tři dny a pořád to nejde.

0 Like
19 Odpovědi
Petule
Apprentice
Možnosti

Mam podobny problem. Dříve jsem mel Gear S2. V lednu jsem koupil GW46mm. Vsechno fungovalo super. Nedavno jsem ale zjistil, ze telefon nenacita kroky z hodinek. Kdyz jdu do kroku v app Health GW vubec nenabizi misto toho nabizi Gear S2. Reinstaloval sem Health vymazal app data... nic nepomaha. Telefon je Xiaomi. Vyzkousel sem na Galaxy Note 4. Stejny problem. Zalozil sem novy Samsung ucet, vsechno odinstaloval, znovu nainstaloval a...  nenabizi ***** synchronizaci krokylu  zGear S2, ale jen z telefonu. GW porad nezna.  Ostani atad ale z hodinek nacita - srdecni tep, patra... Jen kroky ne. Googl sem a treba na Samsumg foru v US spousta prispevku uzivatelu s podobnym problemem. Samsung ale nema reseni. 

0 Like
Petule
Apprentice
Možnosti
Jeste poznamka k tomu. Pred 2 tydny jsem to resil s online podporou. Stravil sem s tim clovekem nekolik hodin. Z rozhovoru jsem mel pocit, ze moc netusi o cem je rec. O hodinkach nevedel nic. Ptal sem se ho jestli ma moznost konzultace s nejakou centralou nebo Knowledge centrem kam se muze obratit kdyz nevi, ale rikal ze ne. Slibil ze to zkonzultuje a da vedet na mail. Bohuzel asi se mu to asi jeste nepodarilo.
0 Like
michalgonec
Journeyman
Možnosti

Tak se stal zázrak. Včera se mi podařilo aktualizovat firmware a po aktualizaci mi na telefonu v bluetoth naskočila ještě jedna položka pojmenovaná stejně jako hodinky jen tam je navíc LE, ale stejně synchronizace nešla.

Dneska jsem obě položky odebral a přes aplikaci v mobilu jsem to znovu spároval a v Shealth se mi to po chvilce samo synchronizovalo. Zkoušel jsem to vícekrát a pořád to funguje. Před tím jsem v Shealth v příslušenství sice v registrovaném příslušenství hodinky měl připojene, ale psalo mi to že není připojené  žádné nositelné příslušenství a nešlo to. A je to zase v prdeli protože ještě před hodinou to fungovalo a teď už to zase nejde.

0 Like
michalgonec
Journeyman
Možnosti

No a už to zase jde.

Binec dělá ta druhá položka s tim LE.

Když není v bluetoth připojená tak se Shealth nesinchronizuje.

0 Like
Petule
Apprentice
Možnosti

Hele a to jsi preinstaloval firmware hodinek? Jak se to da udelat? Ja sem preinstaloval vsechno, hodinky resetoval anic. Pride mi to ze problem je SHealth. Ten pri potahnuti dolu hlasi ze probiha synchronizace s GW, ze jsou prijata data kroku, tepu atd. Vsechny udaje ukazuje z hodinek jen kroky ne.

0 Like
michalgonec
Journeyman
Možnosti

Připojij jsem hodinky přes wifi a dal aktualizovat a šlo to samo.

Mi ta synchronizace v SHealth buď jde nebo píše že není připojené žádné nositelné zařízaní.

0 Like
Petule
Apprentice
Možnosti

Tak dneska vysla aktualizace. Je tam zmena. Jako zdroj to umoznuje 1. Vsechny kroky (GW a telefon) a 2. Mobilni telefon. Takze, kdyz budu mit na ruce hodinky a telefon v kapse tak to bude scitat, nebo jak?

 

0 Like
michalgonec
Journeyman
Možnosti

Asi nějaký průměr, ale můžeš dát GW a telefon a v telefonu zakázat počítáni.

Petule
Apprentice
Možnosti

Jojo nasel sem to tam tak snad to bude fungovat. Uprimne, samsungu moc neverim.

0 Like