Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy watch - aktualizace

(Téma vytvořeno: 05-12-2018 09:20 PM)
3344 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Včera byla vydána nová aktualizace pro galaxy watch 🙂

 

- vyřešen problém se spárováním s mobilem

- zvýšená efektivita baterie při NFC

- zlepšena přesnost a připojení GPS

0 Like
19 Odpovědi
Pamela68
Voyager
Možnosti

A nějaké novinky v nové aktualizaci??? Objevil jsem jen češtinu v převodu textu na řeč, ale funguje to jen přes bluetooth na sluchátka a ty nemám, takže neodzkoušeno 👎

0 Like
Evilman
Pioneer
Možnosti

Za těch pár hodin po instalaci jsem zatím jen zjistil, že opravdu opravili to párování s mobilem. Dřív se mi hodinky občas nespojili přes BT po rozpojení (vzdálení z dosahu), teď to klape napohodu 🙂

0 Like
Pamela68
Voyager
Možnosti

S tím jsem problém neměl, vždy se spolehlivě odpojily / připojily a vždy mi v telefonu vyskočila hláška 👍

0 Like
bazarprodej
Journeyman
Možnosti

Ahoj,

 

Uz asi 3 dny mi v aplikaci na telefonu sviti, ze je k dispozici nova aktualizace softwaru. Klepu na to jak blazen a nic to nedela. Tak jsem ted zkusil dat hodinky do tovarbiho nastaveni a taktez jsem odinstaloval aplikaci z telefonu a doufal, ze to uz pujde. No nejde. Klepu na aktualizaci a nic to nedela, nic nepise. Nic  dela to taky nekomu?

0 Like
Evilman
Pioneer
Možnosti

U mě aktualizace v pohodě, jen stahování aktuaizace chvilku trvalo ... Je v pořádku připojení přes BT, vidí se mobil s hodinkami?

0 Like
bazarprodej
Journeyman
Možnosti

Telefon se s hodinkama vidi pres BT. Vse funguje jak ma, akorat se nechce stahnout ta aktualizace. Na uvodni strace v aplikaci v telefonu vybehne info a aktualizaci, ale jakmile klepnu na aktualizovat, oznameni zmizi a nic se nedeje. Kdyz zabrousim do nastaveni a aktualizace hodinek, sviti mi tam jednicka, jakoze tam je aktualizace k dispozici, ale kdyz na to klepu, tak taky nic. A posledni datum kontoly je 4.12. Predtim jsem na to mohl klikat kazdy den a pokazde se datum zmenilo a psalo mi, ze mam nejnovejsi software. Ted proste nic 😄

0 Like
bazarprodej
Journeyman
Možnosti

Telefon se s hodinkama vidi pres BT. Vse funguje jak ma, akorat se nechce stahnout ta aktualizace. Na uvodni strace v aplikaci v telefonu vybehne info a aktualizaci, ale jakmile klepnu na aktualizovat, oznameni zmizi a nic se nedeje. Kdyz zabrousim do nastaveni a aktualizace hodinek, sviti mi tam jednicka, jakze tam je aktualizace k dispozici, ale kdyz na to klepu, tak taky nic. A posledni datum kontoly je 4.12. Predtim jsem na to mohl klikat kazdy den a pokazde se datum zmenilo a psalo mi, ze mam nejnovejsi software. Ted proste nic 

0 Like
bazarprodej
Journeyman
Možnosti

Mam 1.4gb volne misto. Nemam tam krome par aplikaci nic.

0 Like
jir_adel
First Poster
Možnosti

Ahoj,

Stahla jsem aktualizaci, vše proběhlo v pořádku. Pak jsem je dala na nabiječku, po hodině koukám, že už jsou nabité, tak je sundám a obrazovka zhasla a ted nejdou zapnout. Mobil hlasí odpojení, nabiječka je originál. 

 

Nestalo se to někomu? Nechci hned letět do prodejny s reklamací. 😕 

 

0 Like