Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch 3: první dojmy

(Téma vytvořeno: 21-09-2020 12:55 PM)
211 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Ve středu 5.8.2020 přestavil Samsung mimo jiné novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch 3. Jedná se o nástupce nikoliv doteď nejnovějších Active 2, ale Galaxy Watch. S nimi sdílí zaměření spíš elegantním směrem. Zatímco Active 2 jsou plnohodnotné chytré hodinky zaměřené na sport, což se projevuje i v jejich vzhledu, řada Galaxy Watch neurazí, ani když si je nasadíte k obleku. Samozřejmostí u Galaxy Watch 3 je otočná luneta, sloužící k pohodlnému ovládání.

 

Galaxy Watch 3 jsou k dispozici ve dvou velikostech: 41mm cílený spíše na dámy a 45mm cílený na muže. Obě varianty sdílí Super AMOLED displej krytý odolným sklem CORNING® GORILLA® GLASS DX.  Hodinky disponují 1GB operační paměti RAM a došlo k navýšení interní paměti na 8 GB.  Kapacita baterie menšího modelu je 247 mAh a v případě větší varianty dokonce 340 mAh.  Samozřejmostí je široká konektivita WiFi, Bluetooth 5.0, GPS, Glonass. Jako v případě sportovních variant Watch Active je i zde přítomný 8 diodový  senzor tepové frekvence, akcelerometr, barometr, výškoměr a elektrody pro měření EKG.

 

Srovnání přináším v přehledné tabulce, rozdíly jsou zvýrazněné:

2020-08-11 08_00_43-samsung-galaxy-watch3-319641.png

 

S hodinkami jsem měl možnost si pohrát na akci #SamsungKafe, která se konala v Praze chvíli po skončení Unpacked Eventu. Zde několik fotografií pro potěchu oka:

DSC_8150.jpg DSC_8152.jpg DSC_8155.jpg DSC_8160.jpg

První dojem z hodinek byl, ostatně jako vždy u této řady, velice dobrý. Jak jsem již zmínil, hodinky jsou elegantní, váha je tak akorát, abych cítil, že mám něco na ruce, ale není obtěžující.

Tentokrát je přímo součástí balení kožený řemínek, což beru jako velké plus, protože jsem si ho dříve kupoval zvlášť.

Luneta má příjemný chod, všechno reaguje tak, jak má.

 

Na pořádnou recenzi si musíme chvíli počkat, hodinky jsem měl v ruce opravdu jen chvíli.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


17 Odpovědi
Logistik
Pioneer
Možnosti

Ešte jeden postreh. Ak si výšlapnete na celodenný výlet na bajku a zapnete si sledovanie aktivity Bike so zapnutým GPS aby vám zaznamenalo trasu počítajte s tým že vám hodinky vydržia max niečo cez 6 hodín ak ich večer pred výjazdom nabijete, mam to odskúšané, musel som sledovanie po 6. hod prerušiť lebo došla šťava. V tomto majú veľkú slabinu s tou slabou baterkou.

0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

To je uplně trapné ta výdrž :face-with-tears-of-joy: nic se od Watch 1 nezměnilo. Doufám že si tohle přečtou ti kteří uvažují o koupi :face-with-tears-of-joy:

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
Daveman01
Navigator
Možnosti

Zdravím všechny, rád bych se s váma poradil. Mám samsung watch v třetí reklamaci. Nemůžu odstoupit od smlouvy, jelikož obchod kde jsem je koupil je v likvidaci a tudíž nemám jak odstoupit od smlouvy. Rešil jsem i se Samsung care, ale nemůžou mi pomoci 😊 V servise mi pán doporučil koupit watch 3 a využít bonus celkem 6 500,- takže by hodinky vyšly na cca 5900,-. (za watch bych aspoň dostal 3 000,-) Jaké máte zkušenosti s watch 3? Jsou nějaké problémy, o kterých se ví? Barometr drží? To že mají menší baterku asi bude výdrž ne 4 dny ale jen 3 co? Díky za tip, zda jít do watch 3 nebo prostě riskovat, že watch se nepokazí. Záruku mám jen do konce listopadu. Ale dle technika watchky mají v reklamaci často (barometr a dalšími věci). Tak kdybych koupil watch 3 , tak mám aspoň 2 roky záruku. Případně poradíte, co byste udělali v mém případě vy? Se samsung watch jsem max spokojen. :smiling-face: A watch 3 by pořád vyšly levněji než watch. Moc díky za vaše tipy.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Hlavně bych se poučil a kupoval jen u osvědčených prodejců. Ušetřená koruna se občas hrubě nevyplatí 😞

Ve vaší situaci bych asi šel do GW3. Bohužel jsou na trhu krátce, aby se stihly projevit případné chybky, ale je to evoluce GW, předpokládám, že interně i Active2, se kterými žádné problémy nebyly. Sice nerozumím přesně té kalkulaci, ale 5900 za GW3 je krásná cena.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Daveman01
Navigator
Možnosti

Zdravím Libore, tak nyní je akce na www.novysamsung.cz, kdy je sleva na nové hodinky watch 3 je při výkupu starého zařízení sleva 3 500 + 3000 výkupní cena za hodinky. Proto ta cena. Jinak určitě budu kupovat ve větším obchodě a u akce je seznam partnerů, kde se má kupovat. Takže alfa.cz je má nejlevnější. Jinak bych aspoň mohl psát zde postřehy jaký je rozdíl mezi watch a watch 3. Aspoň bych mohl pomoci dalším kdo uvažují o změně. 😀

0 Like
Logistik
Pioneer
Možnosti

Samsung návod na trojku už zverejnil ale nie je presný, napríklad vynechali z neho že hodinky majú funkciu automatického zapnutia režimu spánku podľa predikcie spánku. Pravdepodobne preto lebo im nefunguje a nevedia ju rozbehať už od Watch 1. (tam v návode bola). Uviedli však funkciu automatického zasielania denných  (ráno a večer) súhrnov a predpovedí v časoch podľa predikcie spánku, ale ani táto funkcia im nefunguje. O meraní funkcie srdca (EKG) ani zmienka. Tak podľa toho sa hodinky nebudú dat reklamovať ak zapnutie aut. režimu spánku nebude fungovať.

0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti

Zdravím,

také uvažuji o koupi ale trochu mne odrazuje výdrž která je u předchozí verze lepší. Má větší kapacitu. Vyplatí se koupit Galaxy Watch 3 nebo raději  Galaxy watch. 

0 Like
Logistik
Pioneer
Možnosti

Zistil som ďalší problém s Watch 3  ktory som na Watch 1 nemal.
Ak mi niekto telefonuje a prijmem hovor skôr ako mi začnú zvoniť hodinky (zvonenie spozdene koli BT prepojeniu) na tel už vidím ze mam hovor spojený tak začnem hovoriť a v tom momente pre zvonia hodinky a bez hoci akého môjho zásahu preberú hovor a musím hovoriť cez nich, pričom sa hovor nedá prepnúť na MT.
Bude to pravdepodobne vada FW.

0 Like