Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch 3: první dojmy

(Téma vytvořeno: 11-08-2020 08:37 AM)
1247 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Ve středu 5.8.2020 přestavil Samsung mimo jiné novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch 3. Jedná se o nástupce nikoliv doteď nejnovějších Active 2, ale Galaxy Watch. S nimi sdílí zaměření spíš elegantním směrem. Zatímco Active 2 jsou plnohodnotné chytré hodinky zaměřené na sport, což se projevuje i v jejich vzhledu, řada Galaxy Watch neurazí, ani když si je nasadíte k obleku. Samozřejmostí u Galaxy Watch 3 je otočná luneta, sloužící k pohodlnému ovládání.

 

Galaxy Watch 3 jsou k dispozici ve dvou velikostech: 41mm cílený spíše na dámy a 45mm cílený na muže. Obě varianty sdílí Super AMOLED displej krytý odolným sklem CORNING® GORILLA® GLASS DX.  Hodinky disponují 1GB operační paměti RAM a došlo k navýšení interní paměti na 8 GB.  Kapacita baterie menšího modelu je 247 mAh a v případě větší varianty dokonce 340 mAh.  Samozřejmostí je široká konektivita WiFi, Bluetooth 5.0, GPS, Glonass. Jako v případě sportovních variant Watch Active je i zde přítomný 8 diodový  senzor tepové frekvence, akcelerometr, barometr, výškoměr a elektrody pro měření EKG.

 

Srovnání přináším v přehledné tabulce, rozdíly jsou zvýrazněné:

2020-08-11 08_00_43-samsung-galaxy-watch3-319641.png

 

S hodinkami jsem měl možnost si pohrát na akci #SamsungKafe, která se konala v Praze chvíli po skončení Unpacked Eventu. Zde několik fotografií pro potěchu oka:

DSC_8150.jpg DSC_8152.jpg DSC_8155.jpg DSC_8160.jpg

První dojem z hodinek byl, ostatně jako vždy u této řady, velice dobrý. Jak jsem již zmínil, hodinky jsou elegantní, váha je tak akorát, abych cítil, že mám něco na ruce, ale není obtěžující.

Tentokrát je přímo součástí balení kožený řemínek, což beru jako velké plus, protože jsem si ho dříve kupoval zvlášť.

Luneta má příjemný chod, všechno reaguje tak, jak má.

 

Na pořádnou recenzi si musíme chvíli počkat, hodinky jsem měl v ruce opravdu jen chvíli.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



17 Odpovědi
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Osobne mi prijde, ze samsung s prichodem podkategorie Watch Active zacal/zacne klasicke galaxy watch smerovat vice stylem elegance, jelikoz na trh prinesl plnohodnotne sportovni hodinky resp. se sportovnim "lookem". Drive mi prisli galaxy watch resp gear s3 vyvazenym balancem mezi jednim a druhym. Chlapsky robustnejsi vzhled s prvky elegance a i sportovnejsi charakteristikou. Nosil jsem tedy napriklad Gear S3 jak k saku s kozenym paskem "smart casual" tak i do fitka. U techto mam trosku pocit, ze prijit s nemi do fitka tak to bude vypadat jak kdyz jsem si zapomel sundat hodinky prave od obleku. Otazka jestli je to skoda nebo ne, ale u galaxy watch se mi vzdy libila ta vyvazenost. Urcite pujde o skvele hodinky, ale myslim ze samsung s nimi zaboduje prave jen u urcite skupiny lidi. Pro mnoho muzu maji watch active 2 prilis jednoduchy obcas az zensky tvar a proto sahali po "chlapskych verzich" gear s3 a galaxy watch... A prave pro tyto sportovne zalozenejsi kde watch active 2 nepripadaji v uvahu si myslim elegance novych galaxy watch 2020 uplne do oka nepadne. 

WhatsApp Image 2023-06-26 at 09.42.36.jpeg
0 Like
Logistik
Pioneer
Možnosti

Ja som si ich kúpil ešte nemám všetko odskúšané ale hlavným nedostatkom je ze Samsung k nemu nedodáva plný návod v SK alebo CZ jazyku len skrátený a na plný odkazuje v aplikácii MT ale tam je zase len odkaz na anglickú verziu. Na webe žiaden návod nemajú. Nechápem túto spoločnosť ktorá vydá SK verziu hodiniek a nedoda k nej kompletný návod na použitie tak ako to prikazuje zákon.

Matoada
Navigator
Možnosti

Jsou 2 cesty jak to vyřešit - požádat samsung a oni ti návod pošlou.

Nebo reklamace u prodejce, ten většinou kontaktuje výrobce a ten ti ho většinou pošle vytištěný na adresu a zdarma (můj příklad s DJI - člověk většině rozumí/chápe ale pro přesnost si to raději nechám zaslat).


Galaxy S10 | Galaxy Tab S6 | Galaxy Buds
Logistik
Pioneer
Možnosti

Samsung návod nemá zisťoval som si to u nich že bude ale kedy nepovedali - predajca preto tiež nemá. On ani nemôže mať lebo to samsung udržiaval tieto hodinky v utajení až do prezentácie ké na druhý deň začal predávať bez návodov lebo ich neurobil. A teraz ak ste si kúpili tak máte čakať až sa im uraci zverejniť. Ja som poslal sťažnosť na ich kontrolné oddelenie a žiadal som refundáciu za spôsobenú ujmu a predĺženie záruky o cas od doby predaja do do oficiálneho doručenia návodu v slovenčine ako im dáva zákon, tak som zvedavý co vymyslia ale je to od nich absolútne unfer za to takto spackali a neuzná ju si chybu len vám napíšu zakaždým je nám veľmi ľúto ....

Mirec3210
Navigator
Možnosti

Chápu, že je ještě brzo,ale měnil je už někdo za "starý" 46mm? Docela o tom uvažuji,korž když dávaj teď bonus k výkupu. A to hlavně proto,že na mých "starých odešla" základovka. A co čtu,tak je to u 46mm "detská nemoc"..
Jen mně odrazuje ta baterka..

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den @Mirec3210 

 

Právě uživatel @Logistik měl předtím GW46mm, a nyní má GW3. Podle mě bude výdrž baterky menší než u GW46. Kapacita je stejná jako GWA2,  takže bych očekával podobnou výdrž- cca 2,5 dne, kdežto GW46 mi vydrželi i 4 dny.


fajn-Snek-podpis-B


Logistik
Pioneer
Možnosti

Výdrž GW3 je niečo cez 2 dni so zapnutými všetkými funkciami a GPS. Ma ten istý problém ako GW nefunguje denne zasielanie súhrnných správ podľa predikcie spánku a taktiež nezapina nočný režim podľa spánku co je nepríjemné lebo režim Nerusit už nevypne zapnutie obrazovky gestom takže v noci sa vám obrazovka pri pohybe rukov rozsvecuje ak nezapne té ručne nočný režim.

Mirec3210
Navigator
Možnosti

Mockrát děkuji za reakci. Mně práve GW46 vydrží cca 2-2,5dne. Tak bych ten rozdíl ani tak nepocítil. Spíš,aby za pár měsíců ta kapacita baterky nepadla na úroveň nabíjení 2x za den. A snad maj už ty základovky nebudou "odcházet",jak u GW46..

0 Like
Mirec3210
Navigator
Možnosti

Děkuji za rady.. To vše bych asi "vytrpěl",ale to nevypnutí gest u Nerušit...To by mně asi rozčilovalo..Jen tož otázka na Samsung.Jestli to nějak opraví,nebo to nebude řešit..

0 Like