Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Buds 2 nejde mikrofon

(Téma vytvořeno: 13-05-2024 12:32 PM)
152 Zobrazení
Harvis
Pioneer
Možnosti
Zdravím. 
Koupil jsem sluchátka Samsung Galaxy Buds 2, telefon mám S23+. 
U sluchátek při hovoru nejde mikrofon ani při jiné příležitosti. Měl jsem sluchátka Buds Live a vše fungovalo skvěle. 
Je zajímavé že jsem zkusil sluchátka resetovat, smazat wearables a kompletně sparovat znovu a najednou to šlo pár dní. Pak jsem si zase připravoval buds Live a zas to nefunguje. Říkám co to je tak to zkusím znovu vše smazat a zas to nejde, zkusil jsem to několikrát. 
Zajímavé je ze kdy zkusím test mikrofonu tak sluchátka na to očividně reaguji protože slyším jak se přepne ANC. Neví někdo jak udělat aby to fungovalo? U Hovorů to je dost otravné. 
Diky
0 Like
10 Odpovědi
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
pokiaľ reset Buds nepomáha, tak skúste prosím sluchátka spárovať s iným telefónom, či sa problém objaví aj tam alebo nie. Od toho by sme sa potom odrazili pri ďalšom riešení.
Harvis
Pioneer
Možnosti
Jiný telefon vyzkouším, ale nyní jsem zjistil, pokud nechám levé sluchátko v krabičce (není připojeno) tak na pravém sluchátku mikrofon funguje, ale když připojím i levé nefunguje vůbec. To samé pokud je levé sluchátko samostatně připojeno také nejde.
Zarážející je proč to nejakou chvíli šlo oboje a udělal jsem několik telefonátu bez problémů.
0 Like
Harvis
Pioneer
Možnosti
Nyní bez jakékoli změny fungují oba mikrofony na obou sluchátek. Takže, bych to přikládal bordelu v Softwaru, čemuž bych se vůbec nedivil.
Edit. Po opětovném odpojení a připojení zas nefunguje 🤣🤣je to jak na houpačce.
0 Like
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Jak píše kolega, tak zkuste jiný telefon ať se vyloučí chyba telefonu.
0 Like
Harvis
Pioneer
Možnosti
Ok, za pár dní dám vědět, až nějaký seženu.
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Dobře 👍
0 Like
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Ještě mě napadá taková věc – zkuste sluchátka připojovat skrze sekci "Bluetooth" s vyčkáním (dokud se nezobrazí "připojeno pro audio, hovory"). Občas se mi také stane, že je tam jen "připojeno" a sluchátka nefungují, jak mají – od té doby si na tohle dávám pozor.
0 Like
Harvis
Pioneer
Možnosti
Vždy to mám takto. Ale jak jsem psal, doteď jsem měl rok Buds Live a nikdy nebyl problém. 1715622293114.jpg
0 Like
JanTar
Voyager
Možnosti
Teď jsem kupoval Buds 2 Pro a mám to samé. Když přepnu na ambientní režim, tak v pravém sluchátku krátce zašumí,ale hned zmizí a normálně vše slyším. Když mám ambientní režim zapnutý delší dobu, mikrofon se občas jakoby zblázní a zahapruje, ale za chviličku je zase vše ok. V diagnostice mikrofonů není z pravého sluchátka skoro nic slyšet, ale při ambientním režimu ano,vůbec tomu nerozumím a nevím, zda reklamovat, nebo laborovat.
0 Like