Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace

(Téma vytvořeno: 13-06-2019 09:53 AM)
1011 Zobrazení
Miras1
Journeyman
Možnosti

Nevíte někdo jestli v dohledné době bude nějaká aktualizace děkuji.

67 Odpovědi
Fresher
Apprentice
Možnosti

Mám úplně ten stejný problém a také nepomohly restarty a reinstaly. Nezná už někdo řešení?

0 Like
Veroniqe
Voyager
Možnosti

Zdravím všechny, děkuji za cenné podněty. Aktuálně pro vás zjišťuji řešení 🙂 . Ozvu se co nejdřív.  😉

0 Like
Petufo
Explorer
Možnosti

U mě také. Hlásí aktualizaci, stáhne se do mobilu, pošle se do hodinek (to už vypadalo nadějně), ale pak se hodinky odpojily z ničeho nic od mobilu a nic se nedělo...  byl nutný restart a opět to chtělo aktualizaci. 

0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti

Já to mám stejně. Už je to dlouho a zatím se nic neděje. Díval jsem se na zahraniční fórum a tam na tom jsou podobně.

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Mě se asi zadařilo , aktualizace už se mě neukazuje , ale resetoval jsem jak telefon tak hodinky (ty několikrát) ,až po aktualizaci Samsung healt, jsem dal obnovit hodinky .  Jinak kroky jsou pořád problém , pro načítání z hodinek musí být všechny kroky 

S23 ultra 512GB
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
Reset jsem dělal asi už po páté a výsledek je stejný. Pořád nic
0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
Já myslím reset do továrního nastavení telefonu , Ne jen aplikace
S23 ultra 512GB
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti

Celý reset včetně telefonu. Dneska jsem zkusil znovu tovární nastaveni a je to stejné. Po instalaci se hodinky odpojí a aktualizace neproběhne.

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Tak nezbývá než kontaktovat Samsung linku , a urgovat nefunkčnost , já si s nimi dopisují neustále , ale je to marný , je to marný , je to marný 

S23 ultra 512GB
0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Já mám verzi Samsung healt v hodinkách 4.5.12301 a aktualizaci mě to už nenabízí , tak snad je to ta nejnovější 

S23 ultra 512GB
0 Like