Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace

(Téma vytvořeno: 05-05-2019 01:07 PM)
4297 Zobrazení
Miras1
Journeyman
Možnosti

Nevíte někdo jestli v dohledné době bude nějaká aktualizace děkuji.

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@biovirus tak jsem rád, že se podařilo problém vyřešit. Ve většině případů, kdy se nejedná o HW problém hodinek pomůže tovární obnovení hodinek a odinstalace a opětovná instalace Galaxy Wearable. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

67 Odpovědi
WoodMan
Navigator
Možnosti

To ti nikdo takhle nerekne ani na infolince. Samsung vzdy oznami jen ty velke aktualizace, jako napriklad tu s vylepsenim ctecky u S10. Co bys potreboval opravit nebo proc po ni touzis? Tohle forum funguje na bazi reportu problemu a dle nich pak Samsung opravuje chyby v dalsich aktualizacich, takze to sem klidne napis, jestli mas konkretni pozadavek.

0 Like
Miras1
Journeyman
Možnosti

Tak postrádám emailového klienta který by tam měl být potom mám stejný problém s nadmořskou výškou a nakonec mi nejde denní přehled ani podle návodu co jsem tu našel.Mám Warch 46mm dekuji

0 Like
snike
Explorer
Možnosti

Dneska se na netu objevila tato zprava:

 

  • Samsung oznámil, že vydává nejnovější verzi softwaru pro Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3
  • Aktualizace zahrnuje uživatelské rozhraní One UI
  • Aktualizace, která je již k dispozici, nabízí také nové motivy ciferníku, lepší optimalizaci využití baterie a vylepšené funkce pro sledování zdravotního stavu a udržování kondice pomocí aplikace Samsung Health

Ma nekdo blizsi informace? 

0 Like
Miras1
Journeyman
Možnosti

Vim to same co ty tak se nechame prekvapit.

 

0 Like
Miras1
Journeyman
Možnosti

jeste se zeptám už má nekdo aktualizováno?

0 Like
Miras1
Journeyman
Možnosti

jeste se zeptám už má nekdo aktualizováno?

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Já mám aktualizováno na Gear S3, ale žádné nové ciferníky tam nejsou. Kromě ostatních popsaných záležitostí je tam ještě probuzení displeje klepnutím.

0 Like
Miras1
Journeyman
Možnosti

ja mam watch 46mm tak musím cekat no hlavně aby to bylo k lepšímu.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Přichází nová aktualizace (kromě Galaxy Watch také na Gear S3 a Gear Sport) která přináší nové rozhraní One UI for Watch.

 

Novinky:

- sladění barev ikon aplikací s One UI ve smartphonech 

- nastavení automatického spouštění režimu dobrou noc

- v Samsung Health se zobrazuje obrazovka denních aktivit se souhrnem pohybových aktivit a cvičení  

- režim určený pro venkovní plavání.

- měřič srdečního tepu vás upozorní na vysoký srdeční tep

- optimalizace využití baterie, automatické ukončení aplikací na pozadí a vypínání funkcí nastavení, která jste dlouho nepoužili

 

Aktualizace se vám nabídne automaticky v horní liště, nebo ji můžete spustit manuálně v nabídce O hodinkách - Aktualizace softwaru hodinek.

GW update.jpg