Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Youtube alkalmazás összeomlik a 2022 Samsung Q70B Smart Tv-n

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-01-2023 12:30 PM)
544 Megtekintések
klevaa
Apprentice
Beállítások
1420-as update-en ha bekapcsolás után nem egyből a YouTube appot nyitom meg lefagy a Tv majd összeomlik az alkalmazas. Összeomlás után rendesen működik viszont ha kilepek a kezdőképernyőre és újra vissza a YouTube-ba ismét lefagy.

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
klevaa
Apprentice
Beállítások
Ma egy technikussal sikerult beszélni és azt javasolta tartsam lenyomva a Vissza es a Jobb felső gombot (multi view az en esetembe de azthiszem ambient mode lehet még) nagyjából 10 masodpercig ez egy taviranyito software resetet csinal es ezutan a házikó megnyomasakor ujracsatlakozott a taviranyito
Nagyjabol egy 10 perces probalgatas alatt nem tapasztaltam lefagyast
Hátha segít nektek is ez az info.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

8 Válaszok
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia,

Gyári visszaállítást, Smart Hub resetet csináltál a frissítés óta?

Köszönöm

klevaa
Apprentice
Beállítások
Igen, köszi a tippet szerintem mindent próbáltam már többek között ezt is illetve support is rácsatlakozott a tv-re és ők is próbálkoztak.
Igazából arra lennék kíváncsi többen vannak e így ezzel és softwares probléma vagy hardware-es lenne.
0 tetszik
AMMN9P
First Poster
Beállítások

Ugyanezt tapasztalom én is. Csináltam gyári visszát, semmi. A youtube 5 mp után kifagy majd újra belépek és akkor teljesen jó. Legközelebb ugyanez a probléma. QE75Q80B készülék.

0 tetszik
wapdigit
First Poster
Beállítások
S95B szintén ugyanezt csinálja pár napja. Az alkalmazás lesz rossz szerintem.
eroli39
Student
Beállítások

Szia, igen, ezek szerint többen is vagyunk, nálam se jó napok óta,  legalábbis ugyanez a gond a QE65QN90BATXXH-n is. Szerintem valami szoftverhiba lesz, talán megcsinálják, hónapok kérdése gondolom... 🙂 

klevaa
Apprentice
Beállítások
Egyrészről megnyugtató hogy nem az en tv-m hibás és nem kell újra panel lottot játszani.
Másrészről meglepő hogy amikor felhívtam a Samsungot akkor nem egy ismert hibaként kezelték ha ennyi tv-vel van gond és a mérnökök válasza annyi volt hogy csatlakozzak más hálózatra....
Megoldás
klevaa
Apprentice
Beállítások
Ma egy technikussal sikerult beszélni és azt javasolta tartsam lenyomva a Vissza es a Jobb felső gombot (multi view az en esetembe de azthiszem ambient mode lehet még) nagyjából 10 masodpercig ez egy taviranyito software resetet csinal es ezutan a házikó megnyomasakor ujracsatlakozott a taviranyito
Nagyjabol egy 10 perces probalgatas alatt nem tapasztaltam lefagyast
Hátha segít nektek is ez az info.
eroli39
Student
Beállítások

Nekem úgy tűnik használt, köszönöm az infót, ezek szerint a smart távirányító meg a tv között volt valami gond... nekem egyébként mióta megvan a tv már az elejétől fogva néha beakadt mikor lépegettem pl. a menüben, de most úgy tűnik ez is megszűnt.