Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Philips hue app Magyarország

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-04-2024 12:33 PM)
98 Megtekintések
Geri0913
First Poster
Beállítások

Sajnos tudtommal a mai dátummal, jelenleg nem elérhető a philips hue app Magyarországon.
Legalábbis a régebbi samsung tvkre. A hírekben az van hogy 2022-től gyártott tvk támogatják.
Nekem egy qn90AA tvm van, aminek elvileg támogatnia kellene, de sajnos az országunkban ez még nincs (ahogy sok más sem).
Tudom hogy lehet a tv régióját állítani és akkor elérhető lenne, ide inkább azért írok hogy ha bárki tud vmit hogy a közeljövőben ez az app elérhető lesz nálunk vagy egyéb plusz infója van, akkor kérem jelezze:)

0 tetszik
4 Válaszok
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
SmartThings Hub elérhető televíziókra.
https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00078933/
Ott pedig hozzá tudod adni a Hue termékeket.Screenshot_20240406_125010_SmartThings_1000009053_1712400610.png
Geri0913
First Poster
Beállítások
Köszönöm.
De az app használata lenne fontos, mert sztem úgy lehet kihasználni a philips hue ledszalag szonkronizálos képességét.
0 tetszik
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
0 tetszik
Geri0913
First Poster
Beállítások
Itt is a philips hue appot írja, ami a régióban nem elérhető.
Gondolom ha összekötném a philips led szalagot a smart thingsel, nem ugyanazok az opciók lennének mint az appal. Így hogy hasonló élmény legyen mint az ambilight tvknél, maradnak más gyártók eszközei mint pl. govee stb.
(Vagy a philips hue sync box, es akk pcről/konzolról, külső forráson ketesztül kell lejatszani dolgokat, ami a tvvel a boxon keresztül össze van kötve, és akkor működni fog. De ha tvn használjuk pl direktben a netflixet, tv netflix app, akkor nem)
0 tetszik