Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Garancia kicsit bonyolult

(Témakör létrehozásának dátuma: 15-04-2024 08:45 PM)
142 Megtekintések
TomBS
Apprentice
Beállítások
Szóval kB kettő hhónapja vásároltunk újonnan egy led tévét (SamsungCU7179 65 crystalUHD) Na most kB kettő hete azt vettem észre hogy a fekete háttér fehér foltos ,halvány de fehér foltos olyan kis felhő félék. 
A bökkenő az hogy mi ezt Németországban vettük de hazaköltöztünk ( a tévé a gyári dobozában és még a fólia is meg volt tartva tehát gyárira csomagoltam be ,tehát szállítás alatt semmi baja nem történt!!
Az a kérdésem hogy itthon Magyarországon tudok e élni a gyártói garanciával?
Nem szeretném visszacipelni ezer kilométernél is többet csak emiatt 😏
Válaszokat előre is köszönöm. 


5 Válaszok
Adriennka
Samsung Expert
Beállítások
Az ügyfélszolgálattal egyeztettél?Telefonok esetében EU-n belül vásárolt készülékekre 1 év garancia van Magyarországon.
TomBS
Apprentice
Beállítások
Egyenlőre még nem vettem fel velük a kapcsolatot, kis infót akartam előtte gyűjteni ,illetve hogy volt e már valaki hasonló helyzetben.
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Mindenképpen javaslom, hogy az ügyfélszolgálattal vedd fel a kapcsolatot az ügyben.
Adriennka
Samsung Expert
Beállítások
Megoldódott a probléma?Sajnos az az elsődleges szerintem, hiszen ha nem sikerül segítséget kapnod sehol,ők segíteni fognak.
0 tetszik
TomBS
Apprentice
Beállítások
Szia egyenlőre várok egy kicsit mert azt figyeltem meg a napokban hogy csak a netflix esetében van ,lefutattam egy csomó tesztet azokon nincs ilyen probléma ,de a netflixen igen ,így most elsőnek agyalok hogy mi a probléma, mivel q szerviz ki fog nevetni hogy semmi baja...
0 tetszik